Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt anyuka aki AR tapszert...

Van itt anyuka aki AR tapszert ad babajanak a fuldoklasok, felrenyelesek miatt?

Figyelt kérdés
Mi is ezt esszuk de meg igy is sokszor fuldokol.ti hogy mertek igy yeat vagy vizet adni ha a suruhoz van szokva? 2hos
2014. júl. 18. 11:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Ès ezt az orvos mondta, hogy AR-t adjál a gyereknek?

Az Ar sürübb és ha félre nyeli akkor még nehezebben köhögi fel, a folyékony tápszert egyszerübben felköhögi.

Az AR az extrem bukos babáknak van.

Megnézte az orvos, hogy miért is nyel ennyire félre?

2014. júl. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen orvos ajanlotta hogy ezt vegyuk es ezt nem is nyeli felre csak nagyon ritkan.viszont a teat mindig es multkor jo ideig levegot se kapott kicsit beajult mar utogetni kellett.
2014. júl. 18. 12:24
 3/7 A kérdező kommentje:
Ja es bukas miatt is ezt hasznaljul.a normal tapszer egy az egyben visszajott neki.
2014. júl. 18. 12:26
 4/7 anonim ***** válasza:

igen!

Mi is eszük eszt már 4 hetes korától,én mondjuk semmit nem adok neki csak ha 30 fokos szögben ül és csak így lehet de még sokszor így is félre megy és fulladozik :(

A dokinénink 4 hetes korától mondta hogy csak hordozóba lehet neki lenni éjjel nappal és azt is a jobb oldalán kéne csak már forog és nem marad meg a jobb oldalán de a póz tartást azt mindig tartjuk neki. Próbáld ki vagy a hordozóba rakni vagy pedig babakocsiba a közép döntetősen ültetni

Mi így csináljuk a kocsival:

[link]

Itt egy kicsit lecsúszott, mert aludt, de szerintem lehet látni, hogy mire gondolok.

A te babád extra bukós és azért kapja ezt, vagy valami másért is?

2014. júl. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok annyit kihagytam, hogy amióta pozicionáljuk azóta kevesebbet fuldoklik is.
2014. júl. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

én a bukás miatt adtam a fiamnak AR tápszert, de ő is nagyon félrenyelt sokszor. Tiszta idegbeteg voltam attól már, annyira fuldokolt néha. A bukást nem szüntette meg, de a félrenyelést igen!!!! Milumil ha ar tápszer volt.

Adtam neki akkor vizet, de azt nem nyelte félre. Talán azt nem ette olyan mohón, de azzal sosem volt gond. bár nagyon kevés vizet ivott.......

2014. júl. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok

esetleg próbáld pici kanalanként a vizet, teát, abból úgysem kell annyit innia mint a tápszerből. Talán akkor nem nyel félre.

2014. júl. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!