Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van aki az első pillanattól...

Van aki az első pillanattól külön szobába altatta a babáját? Tapasztalatok, vélemények?

Figyelt kérdés
Még nem érkezett meg a kisbabám és első baba lesz. Azon gondolkodom, hogy azt szeretném, ha az első pillanattól a saját szobájában lenne. Természetesen bébiőr és légzésfigyelő 'felügyeletében'. Indok/ok igazából nincs, talán annyi, hogy nagyon sok a negatív példa körülöttem, miszerint már óvodás a gyerkőc és még mindig anyáékkal alszik...

2014. júl. 18. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Az elejétől fogva külön alszik, mellettünk lévő szobában, nyitott ajtónál. Semmi gond nem volt, szeret is ott aludni.
2014. júl. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A kisfiam első naptól kezdve saját szobájában aludt, pár hetes korától átaludta az éjszakákat. Már majdnem négy éves, és soha nem jón át hozzánk.

Második gyermekem is külön szobában kezdte az életét, de mivel ó éjszakánként sokat felébredt, sokat betegeskedik, ezért sokszor együtt alszok vele, hogy ne kelljen állandóan átmennem hozzá. Így tudok valamennyit aludni is.

Ember tervez......

2014. júl. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az első fiam első naptól, a második gyerek második naptól volt külön szobában (őt jobban megviselte a kórház-otthon közötti klímaváltozás, első éjjel kb. 2 óránként kelt, akkor közöttünk aludt).

Bébiőrrel, légzésfigyelővel.

Mind a ketten gyorsan megszerették a kis birodalmukat, esti alváskor ragaszkodnak hozzá, gyorsan át is aludták az éjszakákat. Tudom, ez nagyon babafüggő, nekem szerencsém volt velük. Kb. 3 óránként keltek enni, de gyorsan lett belőle 4-5, végül 6, a picike most már este hét felé elalszik, hajnalban ébred egyszer.

Nekünk bevált.

2014. júl. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Próbáltam AZ elsô naptól, de nagyon hasfájos lett ugyhogy AZ elsô hetekben elaltattam az ágyában majd hajnalban áthozta a férjem mellém és Ott aludt vagy sírt reggelig. Kb 4-5hetes kora óta a saját szobájában etettem és altattam éjszaka is és 2 hónapos kora óta átalussza az éjszakát 😊 Nem akartam hogy köztünk aludjon. Azért kitartás kellett mert nehezen aludt el.
2014. júl. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A fiam első naptól, ahogy hazahoztuk a saját szobájában alszik, bébiőrrel és légzésfigyelővel (az utóbbit 11 hónapos koráig használtuk). Már 25 hónapos, semmi gond nem volt ezzel soha. Az éjszakákat 8 hetes kora óta átalussza, éjjel 12 órát, nappal 3,5 órát alszik teljes nyugalomban.
2014. júl. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!