Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire pépesitsem egy éves...

Mennyire pépesitsem egy éves babám ételét, ha még nincs foga?

Figyelt kérdés
már elég nagy ,de most bújt csak ki az első foga,mennyire turmixoljam az ételét?
2014. júl. 19. 13:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem 21 hós lesz, és van amit most is turmixolok neki 14 foggal. Mert így legalább többet eszik (amúgy nem jó evő a fiam)
2014. júl. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én 1 foggal már adtam neki darabosabb ételeket,ínyével gyönyörűen összenyomogatta,semmi gond nem volt vele.Ha szépen eszi adj darabost,ha nem tudja megrágni és öklendezik akkor püréset adj még.
2014. júl. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Gabi86 ***** válasza:
a lányom már 8 hós kora óta eszik darabosat és csak 2 foga volt.az idősek is rágnak az ínyükkel.nem értem minek egy 1 évesnek pürésíteni.sőt 9 hósan már szinte azt ette amit mi.próbád ki hogy megesz e,ha nem akkor turmixold neki továbbra is.csak fokozatosan,mert valószínű hogy előre nem fog neki bejönni.
2014. júl. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
megpróbálom,köszi
2014. júl. 20. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!