Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nálatok naponta az apuka...

Nálatok naponta az apuka mennyi időt van a gyerekkel kettesben?

Figyelt kérdés
Amikor csak ő beszélget vele amikor csak ő öltözteti amikor csak ő játszik vele.

2014. júl. 20. 12:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2%
Semennyit. Azaz nulla percet. De meg heti vagy havi viszonylatban is ez van.
2014. júl. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
Amennyit csak teheti de sajnos eleg sokat dolgozik hetkozben:-( Hetvegen megyek vasarolni akkor tudnak teljesen egyedul lenni:-) Apa 100szor ennyi idot igenyelne!
2014. júl. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%

Együtt fürdenek, ez olyan 1-15 perc.

Amikor ő megy érte a bölcsibe, akkor mennek játszótérre is, ez minimum 1,5 óra. Heti 2 alklom általában.


Amikor még otthon voltam, akkor is kb ennyi idő volt.


Természetesen ennél többet foglalkozik vele, csak akkor én is velük vagyok (olvasás, rajzolás, játék, főzés stb).

2014. júl. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

A férjem ragaszkodik a fürdetéshez. Teljesen beteg, ha munka miatt lekési. Mind a két gyereket ő fürdeti, öltözteti, és fekteti le. (3 éves és 6 hónapos fiúk.)

Ma reggel pl. úgy locsoltak, hogy a kicsit kivitte a játszószőnyegre a teraszra, a naggyal meg locsolták a kertet.

Nagyon jó apuka, ugyanúgy el tudja látni a gyerekeket, mint én. Bátran itt hagyhatom őket, ha elintézni valóm van, vagy elmegyek vásárolni.

Nálunk nagyon sok időt tölt velünk a férjem, élvezi a srácokkal töltött külön időt is.

2014. júl. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
kb még én megfürdök addig van vele
2014. júl. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Kerria ***** válasza:
Kb napi 1 órát, de ekkor sem hagyom őket egyedül, a lakásban vagyok én is.
2014. júl. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
63%
2 honapos a leany, az itthon toltott ideje kb 80%-ban.
2014. júl. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
70%
Nagyon sokat foglalkozik vele. A fürdetés, etetést, pelenkázást viszont mindig én csinálom. Sokszor el tudok most nyáron szabadulni, mert a férjem tanár, és a nyári szabadságát tölti.
2014. júl. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

3 naponta jár melózni a férjem, a 3 szabad napjában nekem mennyország van :) akkor állandóan vele van, játszanak, sétálnak, pelenkát cserél, meg eteti, fürdeti. :)

ha éjszakás is volt, reggel hazajön hullafáradtan, akkor szokott a fiúnk felkelni, ő megy aludni, de 11-12 körül fel szokott kelni, hogy játsszon vele egy kicsit, de már 4kor indulnia kell. Összességeben nagyon sokat foglalkozik vele.

2014. júl. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az első gyereknél sokáig a páromé volt a fürdetés, és ezt igyekeztünk a másodiknál is bevezetni, de mikor 1 hónapos volt a lányka, ez megszakadt. Ha éppen nem dolgozik, akkor eltölt naponta min. 1 órát a gyerekekkel. Főleg a kisebbel van egy hullámhosszon (ő még csak fél éves és lány, apukája gyöngyszeme). Nyugodtan kettesben tudom őket hagyni, amíg pl. elmegyek bevásárolni a nagyobbal. Mindent ellát vele kapcsolatban, csak kakis pelust nem szeret cserélni, de ha nem vagyok épp a közelben, persze azt is megcsinálja. Volt már, hogy ő altatta, amikor hasfájós volt még a pici, sokat mászkált vele. A nagyobbal, aki 5 éves, inkább a kertben és az udvaron vannak ketten - ez alkalomszerű, inkább csak hétvégén - ritkább már amikor lego-znak vagy rajzolnak, régebben ez gyakoribb volt.
2014. júl. 21. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!