Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hós babád mennyi vizet...

8 hós babád mennyi vizet (folyadékot) iszik naponta ilyen idôben (25-30 fok)? Anyatejen / tápszeren kivül.

Figyelt kérdés
Kisfiam kb 3-4 deci vizet iszik naponta. Van hogy picit többet van , hogy kevesebbet. Nem kevés??? Elég sok szilárd ételt eszik már. Félek neh kiszáradjon....
2014. jún. 4. 00:19
 1/4 anonim válasza:
Ne aggodj az en babam is 8 honapos es szerintem meg ennyit se iszik mint most a tied.Pont en is ma gondolkoztam ezen es elkezdtem tobb vizet onteni a tapszerehez.Megitta.Majd latom a heten hogy alakul.
2014. jún. 4. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Anyatejes 7hosom szinte nullat. Amikor 2hete meleg volt, akkor 5-6kortyot egyszerre, de amint huvibb lett, ujra semmit. De pisisek a pelusok, nem aggodom, el fogja figadni, ha szuksege lesz ra.
2014. jún. 4. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

300-400ml az nagyon jó! Jónsok, ami nem baj!

Kislányom 8hós, Ő 150-250ml-t iszik.

2014. jún. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
8 hónaposan simán megivott akár 1 litert is a lányom a tápszeren kívül. Ezt szépen tartotta is másfél éves koráig, azóta bölcsis, és erőszakoskodni kell vele, hogy igyon. :(
2014. jún. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!