Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 hetes csecsemö, tegnap...

1 hetes csecsemö, tegnap jöttünk haza korházbol, ö azota nem aludt. Fennt van egész éjjel, meg nap. Néha sir, néha megcsak les. De mért nem alszik? Lehet valami baja? Vagy az uj környezet miatt?

Figyelt kérdés
2010. jan. 9. 18:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
1 napja semmit nem aludt???
2010. jan. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
nem,max.1-2 orát összevissza a 24 órábol.
2010. jan. 9. 18:12
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
biztos,hogy nem alszik?mert ha így van én bizony azonnal szolnék a dokinak.Még én is kiborulok ha 1 nap nem alszok.szerintem ez jó.
2010. jan. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel a védőnőt, mert az új környezettől még el kéne aludnia. Ki kéne fáradnia.
2010. jan. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom a kórházban aludt e? Bocsi nevettem amikor azt írtad, néha csak les! Tudnak ám az új szülöttek olyat produkálni az ember agya kettőt fordul, hogy rájöjjön mi a baja. Keress rá az interneten, hátha kapsz választ> Például az újszülött alvásigénye.
2010. jan. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok:

Kérdezd meg az orvost!Az egyik ismerősömnél is volt hasonló helyzet,hogy a kislánya egyszerűen nem aludt,ez nem jó.Kapott rá valamit (ne kérdezd,hogy mit,mert fogalmam sincs,hogy gyógyeszert-e vagy mást),és már rendeződött a dolog.Ne ijedj meg,de vidd el dokihoz,vagy hívd fel!

2010. jan. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

nálunk ugyanez volt, éjjes semmit nem aludt, egy percet sem, nappal negyedórákat. 3 hétig tartott.

de az enyém végig üvöltött is. nem tudom, mi lehetett, utólag úgy gondolom, talán éhes volt...

ha jól értem, a tiéd nem üvölt, csak egyszerűen nem alszik.

én is megkérdezném az ovrost, bár nekem se tudott segíteni.

2010. jan. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is ez volt. Nagyon nehezen tudtuk elaltatni és akkor sem aludt sokat... Amik nálunk beváltak: cumi (orvos javasolta, merthogy mi is megkértük az orvost jöjjön és nézze meg mi van vele és ezt javasolta), illetve a mellkasomra fektettem és ott elsimogattam. Meg néha cicin elaludt, de kb az ágyba téve 10 perc múlva fel is kelt. Mindenesetre legalább addig aludt...

Ja, és a kórházban amikor nem tudtuk elaltatni, hason tettük le - ettől is tudott kicsit aludni. Háton semmit!


Sok sikert és sok boldogságot!

2010. jan. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekünk is ez volt, de nekünk nem nézelődött, hanem üvöltött. Evett és üvöltött egész nap, szinte semmit nem aludt, csak 10 perceket, azt is rajtam és nagyon felületesen, minden mozdulatomra, hangra felébredt. :(

A 6-ik héten derült ki, hogy a kórházban elkapott egy fertőzést, amiu epetúltengést okozott és azért szenvedett és nem tudott aludni, akkora fájdalmai voltak. De addig szörnyű volt a helyzet, megjártuk a poklokat. A végén már le kellett szedálni, hogy tudjon aludni. :(

Szerencsére már meggyógyult éls alszik rendesen. Neked valószínű nincs ilyen komoly baj, csak leírtam, hogy járjatok utána, mert nem oké, ha nem alszik egy újszülőtt.

12 hetes kislány anyukája

2010. jan. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem éhes, nem fázik, nincs melege? Mert ezektől mindtől nem alhat.
2010. jan. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!