Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Estrella vagy Liliputi puhatal...

Estrella vagy Liliputi puhatalpú cipőről milyen tapasztalatotok van? Vagy van olyan puhatalpú cipő, amit ezeken kívül ajánlanátok?

Figyelt kérdés
2010. jan. 9. 19:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekünk van mindkettő, vateráztam őket fillérekért. Kényelmes és jó, mert nem csúszik el benne a lányom, mint a zokniban. Tappancsos zoknit nem szeretem, semmit nem ér, ha lecsúszik. Jók ezek a kis puhatalpúak, én ajánlom.
2010. jan. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Azt mondják, jó, de mások nem ajánlják, mert nem tartja a bokát és kifordulhat a pici lába. Én azt gondolom, hogy amíg lehet, gumitalpú zokniban szaladgáljon, de ha már stabilan tud menni, akkor kell bokatartó cipőcske, vagy szandál.
2010. jan. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%

A puha talpút akkor ajánlják, amikor változatos talajon tud járni a baba. A bokafogós szandit pedig a sík terepre. Nálunk hál istennek változatos kinnt a talaj, ezért én is Liliputis cipőt veszek a fiamnak. Az Etrella nekem nam volt annyira szimpatikus.

Most télire a Liliputi boltban vettem neki Pediped Flex csízmát, nagyon szeretjük. A lakásba kellene venni neki bokafogós szandit, de egy ovónéni anyukától hallottam, hogy az 2 éves kor körül elég neki. (még csak most lesz 17 hónapos) Szerintem a fiamat az még most zavarná a játékban.

2010. jan. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekünk Estrella van, a barátnőmnek Lilliputi. Lényegében tök ugyanaz más áron..most már az estrellához is lehet kapni szivacsbetétet. az én lányom hónapok óta hordja, nagyon szereti, még sosem fordult ki a bokája. Kb ugyanaz mintha zoknit hordana idebent, csak nálunk sehol sincs szónyeg, hideg lenne a zokni, illetve koszos a padló (nem azért mert nem takarítok), apa bejár munkásbakancsban olykor és nincs előszoba, hogy a koszt ne hordjuk szét nagyon. A zoknija nagyon ronda volt a nap végére. Így meg a cipótalpat koszoljuk.
2010. jan. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Sógornőm ilyet vett, ez is ugyanaz mint az estrella vagy a lilliputi.


[link]

2010. jan. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekünk puhatalpú cipőcske volt,olyan mint a liliputi csak féláron vettem a teszveszen(újonan).Az én fiam májusban volt 1 éves és sokáig csak ez a cipője volt.Mivel utcán az az sík terepen nem sétáltattam,csak játszótéren ahol inkább természetes talaj van tökéletes volt.Imádta,nem esett fejre nem botladozott.Aminor már szépen járt folyamatosan akkor vettem neki egy salus szandit,de akkor is inkább a puhatalpút használtuk.

Ilyen volt: [link]

2010. jan. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Szia!

én a liliputi-ból rendeltem és csak ajánlani tudom.

szerintem maximálisan jó a lakásban a puhatalpú cipő mivel sokkal könnyebb nekik így a járás vagy az első lépések.legalábbis nekem ez a tapasztalatom.

2010. jan. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor megyek és megveszem :)
2010. jan. 10. 17:36
 9/9 anonim válasza:
Nekünk a bokakidolgozása miatt csak az estrella jó. A többinek túl szoros és húzott, kidörzsöli, szorítja a kis bokáját. Most a szofi cipőt fogjuk kipróbálni. Ott kérhető lazább gumirozás.
2018. nov. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!