Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit lehet kezdeni a csecsemő...

Mofli211 kérdése:

Mit lehet kezdeni a csecsemő miteszerrel?

Figyelt kérdés
Kislányom anyatejes baba, 1 hónapos koráig tejkiütései voltak, azok szépen el is múltak. Most lesz 5 hónapos és sok pici miteszer jött ki az arcán és állán. nem annyira feltünőek, csak ha közelebről nézzük, de engem zavar. Esetleg el fog múlni, vagy kezelést igényel?
2014. júl. 26. 14:37
 1/4 anonim ***** válasza:
ugyanígy vagyok én azt vettem szre pár nap után elmúlik, persze fürdésnél ott jobban "dörzsöltem" a szivaccsal
2014. júl. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekünk is volt ilyen, anyatejes szintén. El sem akartam hinni, hogy igazi kis miteszerek! De hozzányúlni nem akartam. Úgy voltam vele, hogy várok. Biztos természetes. (Első baba) Aztán amilyen hirtelen jött, olyan hirtelen el is múlt. Tényleg pár hét, és nyoma sem volt, és azóta sem. Szép lett a bőre magától.
2014. júl. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, hát remélem h el fog múlni, mert már vagy 2 hónapja megvannak a kis pontocskák. Csak közelről nézve látszik h pici pórusok vannak az arcán, és némelyik fekete miteszer is, de van ami bepirosodik és elszárad mint a patti. Nektek milyen volt, és kb. mikor múltak el?
2014. júl. 27. 17:12
 4/4 anonim ***** válasza:

nekem is az állán és arcán feketék, vagy sötétszürke

1 héten belül úgy elmúlik, mintah ott sem lett volna, nem pirosodott, semmi

csak vízzel fürdetem, valamikor napi kétszer, nagyon ritkán használok fürdetőkrémet, mert nagyon szárít, max a hajsamponjából szokott a vízbe kerülni, ami olcsó dm-es Alverde


én most egy csípéstől vagyok ki, 70 %-os alkohollal ecseteltem, erre olyan piros lett, meg nagy ívben, hogy most már az alkoholt semmire nem merem használni, pedig a köldökhöz az kellett, meg az oltását is elvileg azzal kell. de a csípés mintha ezzel továbbterjedt volna

2014. júl. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!