Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor érdemes megvenni az...

Mikor érdemes megvenni az első cipőt?

Figyelt kérdés
Fiam már stabilan megáll, de még nem jár. Mikor vegyem meg a cipőt?És milyet?
2014. júl. 27. 17:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Ilyenkor még jó a puhatalpú is. Akkor kell a jó cipő amikor már lépked, bár én már ilyenkor is ilyet vettem :) mármint az első pár lépegetésére.

Én elephantent vettem a deichmanból, szerintem jó. Tartja a bokát, kemény kérged, jól hajlik a talpa, bőr, nincs semmi puklija a talpnál. Ilyen kell amúgy.

Aztán majd mikor már stabilan jár, úgy kb 1,5 évesen menjetek el ortopédiára, ott majd megmondják kell-e speciális cipő.

Szandált vegyél amúgy, mert meleg van és valószínű az is lesz még :)

2014. júl. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A lányom is még csak áll, én egy ilyen szandit vettem egyelőre, ennek koptathatja az orrát amikor mászik a betonon, és mégsem olyan meleg és zárt, mint a puhatalpúk.

[link]


Őszre ő is elefantent kap majd, akkorra már biztosan elindul, mert már előrefelé is sétál a bútorok mentén, nem csak oldalazva lépeget.

2014. júl. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez minden kritériumnak megfelel szerintem

[link]

2014. júl. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!