Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10hónapos iamnak le van...

10hónapos iamnak le van tapadva a figymája. Mit tegyek? Lent

Figyelt kérdés
Láthatólag le van tapadva a figymája a 10,5hós fiamnak,nem huzogattuk nki,nem is mondta az orvos sem a v.nő...apósom 8hónaposan mondta hogy tépjük fel,mert körül fogják metélni...anyósom pedig azt hogy 1éves kora után szabad csak hozzá nyúlni,orvos is ezt mondta és lelkemre kötötte hogy ne tépjem fel mert elfertőzödhet! Tornáztatnám de nem engedi! Ha metélés lesz akkor mindenki engem fog okolni :( párom is azt mondta hogy az én és orvos hibája lesz...
2014. júl. 28. 12:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

fel "tepni" semmikepp se szabad, mert fajdalmas mint az allat.


menjetek el vele szakorvoshoz (urologushoz), az ha szuksegesnek iteli megcsinalja.

2014. júl. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam 11 éves és kb 2 éve tudja teljesen hátrahúzni. Nem volt vészesen letapadva, de volt vele gond. Mutasd meg a gyerekorvosnak és ha Ő úgy látja akkor elküld sebészetre. Én eleve a sebészeten kezdtem a Madarász utcában Pesten. Ott mondta az orvos, hogy nincs vele teendő, csak minden fürdésnél huzogatni kell. Ha engedi, ha nem!
2014. júl. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Figymája???
2014. júl. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jajj istenem,biztos analfabétának néztek......tabról írtam,néha kezelhetetlen és kicsi a billentyűzet,sokszor hibásan sikerül írnom! ......fiTYma**** Sok hiba van a regényemben is,bocsánat.
2014. júl. 28. 13:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is van fiam, mindenképpen csak finoman, óvatosan kezeljétek ezt a dolgot, elég, ha mm-ről mm-re haladtok, nem szabad erőltetni. Nálunk is minden hónapban nézte a doktornő, mondta, hogy jól haladunk, csak minden este óvatosan fürdéskor kell neki húzogatni, amikor amúgy is muszáj a tisztán tartás miatt.
2014. júl. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!