Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Teljes aron kell megvennem a...

Teljes aron kell megvennem a tapszert ilyen esetben vagy nem?

Figyelt kérdés

Aug.3-an tolti a 6.hot a lanyom.

Optima 1-et iszij, amit 6hoig irnak fel.

Most rendeltem meg, de csak jovohetre jon meg a 6 doboz, mert egyszerre csak 2-t kuldenek a gyogyszer nagykerbol. Legalabbis ezt mondta a patikus.


Keddre elvileg mind a hat doboz meglesz, de addigra mar betolti a 6.hot a lanyom.


Ilyenkor mar teljes aron kell megvennem, vagy meg megkapom tamogatottan?


2014. júl. 29. 09:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hat ez baromsag, hogy csak kettőt küldenek egyszerre. Menj masik gyógyszertárba. 6 honap felett teljes áru lesz.
2014. júl. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Jól átvágott a gyógyszertáros!

Menj másikba. Abba gondolj bele ha csak 2 dobozzal küldenek hetente, akkor más már nem is kap, mert te elviszed? Ha így lenne, akkor gyógyszertáronként egy tápszert csak egy baba enne, vagyis ha 20 féle tápszer van, akkor csak 20 babának lenne mit enni?

2014. júl. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Kettes vagyok!

Én mindig egyszerre 2*4 vagyis összesen 8 doboz tápszert váltok ki, de sosem volt olyan, hogy nem volt annyi készleten

2014. júl. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nalunk nincs ennyi keszleten. Mindenkinek ha tapszert irnak fel.

Tobb gyogyszertarban ez a helyzet nalunk.

2014. júl. 29. 09:45
 5/12 anonim ***** válasza:

Ha nincs készleten, akkor is be tudják szerezni pár napon belül azt a mennyiséget, ami kell, ,és nem csak 2 darabot!!!

Ha 12 kell, akkor 12 darabot kérnek.

2014. júl. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Egyébként nem kell teljes áron venni, mert még 6 hós kora előtt lett felirva
2014. júl. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

07.02-an irta fel az orvos, de meg csak most lesz szuksegunk az ujabb havi adagra.


A gyogyszerellato egyszerre csak kettot kuld. Beszeltem mar multkor ugyan ilyen problema miatt veluk. Tobbet nem tudnak kuldeni, mert mas patikat is el kell latniuk az orszagban. Mivel nem nagy ketesletu ez a tap, nem gyartyak orrba-szajba.

2014. júl. 29. 10:48
 8/12 anonim ***** válasza:
Egyébként nem kell teljes áron venni, mert még 6 hós kora előtt lett felirva
2014. júl. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes lenne tápszert váltani, az optima 1-2 között nincs nagy különbség, a kislányom a start után mindjárt a 2-est kapta, augusztus végén lesz egy éves, de még mindig a támogatott áron vesszük! Szerintem azt nem nézik amúgy, hogy mennyi idős most, hiszen még jogosult volt a támogatásra mikor felírás, sőt akkor is mikor megrendelted!
2014. júl. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A tápszert nem a gyógyszerellátó gyártja, és nem is csak patikában lehet megvenni...


Ha nincs külön ráírva a receptre, hogy csak pl. 08.01-ig kiváltható, akkor a kiírástól számítva 90 napig érvényes. Nem a születési időt nézik, hanem a kiállítás dátumát.

2014. júl. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!