Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 Hónapos (tápszeres) babátok...

6 Hónapos (tápszeres) babátok miket eszik már? Mennyit eszik egy étkezésre? Étkezések ki vannak váltva már? Hány kg és cm? Tápszert elfogadja még? Abból mennyit eszik?

Figyelt kérdés
Az én babám már alig akar tápszert enni :(
2014. júl. 19. 13:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia! Nemrég kezdtem a hozzátáplálást a kisfiamnál 7 kiló és 73 cm. Túl sok mindent még nem kóstoltattam meg vele ( alma, barack, krumpli), de ezeket eddig szívesen fogadta. Nemsokára kezdem a répát nála.

Egy étkezés van nála kiváltva eddig, de ez sem törvényszerű. Ha kevésnek ítélem meg az elfogyasztott mennyiséget, akkor megkínálom tápszerrel.

Tejpéppel próbálkoztál már? Hátha azt szívesen elfogadja. Te babád mekkora?

2014. júl. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igaz hogy kislányom még csak most lesz jövőhéten 5 hónapos, de szívesen leírom.

3 hetes kora óta tápszeres. Most 8,2 kg és 70 cm. :)

Reggel 6kor tápszer

Fél 10-kor gyümölcs, általában alma barack banán vagy ennek keverékei.

Fél 1 fele zöldség. Cukkini répa vagy krumpli. Eddig csak ennyi zöldséget fogadott el.

Uzsira tejpép, majd vacsira tápszer.


Napközben csecsemőteát iszik.

2014. júl. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kettes vagyok. mióta ez a napirend azóta este 9 körül alvás és reggel 6-kor kel :) Azóta van napi 2-3 kaki, előtte napi 1 volt. Tápszert egy evésre 220 ml eszik meg
2014. júl. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

8,2kg??:))

Enyém 9,5hós és 7600gramm:)))


6hósan volt 6100gramm.

2014. júl. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát igen :) De nem kell egy duci kislányt elképzelni mert mellé megvan a 70 cm is :)Igaz 4 kiló volt majdnem mikor született :)Senki nem hiszi el hogy mennyi idős. Most hordja az egy éveseknek való ruhát. De mondták hogy lesz idő mikor alig fog nőni.
2014. júl. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Cuki:))

Majd ha mozog....hajjjaj, megáll a "hízás":))

Nekem 72cm:)))

2014. júl. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat. Az en babam mar sok mindent evett 4 hosan kezdtem a hozzataplalast nagyon konnyen ment mindent sziveen fogad. Most 7360g es 68cm. A tejpepet megeszi azt kap uzsira.
2014. júl. 29. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!