Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hós babámnak még mindig...

5 hós babámnak még mindig látszik a szemei közt az orrán egy sötétlila ér, amivel született. Megmarad neki? Eltűnik?

Figyelt kérdés
2010. jan. 11. 22:09
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem el fog múlni idővel..az én kislányom is teljesen ferde orral született,szinte annyira hogy a jobb orr lyukát nem is lehetett látni.teljesen bepánikoltam..pedíg minden orvos azt mondta hogy idővel helyre áll.3 hónapba eltelt mire gyönyörű szépen helyére áll az orra.szerintem el fog múlni.
2010. jan. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Barátnőm lánya 14 hónapos és neki is van ott egy ér. Még mindig látszik, de nem nagyon feltűnő.
2010. jan. 12. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is 5-hós,és neki is van egy erősebb ér az orrán születése óta. Azt mondta az orvos hogy majd ha vastagodik a bőre,úgy idővel elfog múlni! Hát nagyon remélem!
2010. jan. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia


Nekem azt mondta az anyósom,hogy neki is az egyik gyerekénél,így volt,ahogy pont nálad is,és csak pár évesen múlt náluk el.

Amúgy az én babámank is pont ott van,ahol a tiednek..:)

2010. jan. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm,akkor ezek szerint nem csak neki van,ahogy apa mondja,különleges jele. :-D
2010. jan. 13. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!