Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek eleget eszik 6hes...

Szerintetek eleget eszik 6hes fiam?

Figyelt kérdés

4100gr-mal született most 5260gr.Tápszeres és 5-6x eszik általában.van hogy 60at van hogy 150et.ha este későn eszik utoljára reggelig vagy hajnalig alszik.Szerintetek jó így??Mert egyik héten többet hízik egyszer kevesebbet és ez nem tetszik a védőnőnek.most akkor tömjem meg??!!szerintem nem robot a gyerek,de egyébként általában 3-4óránként eszik.kivéve ha kevesebbet.meg van hogy 2óra múlva éhes és akkor megetetem.éjjel 1-2szer kel.

Jó ez így?


2014. aug. 5. 10:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mi is hasonlóan vagyunk, csak annyi különbséggel, hogy ő anyatejes is és kap pótlást, mert kevés a tej. Van,hogy benyomja a 140-et és van, hogy nem kell csak 80-90. Teljesen változó. Mi sem vagyunk egyformák és nekünk sincs mindig ugyanolyan étvágyunk. Szerintem jól csinálod. Mi 3850-el születtünk és most vagyunk 5000 gr-osak. 6. hétben vagyunk mi is.
2014. aug. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nálunk is hasonlóan van, nekem is megreklamálta a védőnő, én megkérdeztem, tőle, hogy akkor hogy csináljam, erre már nem tudott válaszolni, innentől kezdve, annyit eszik a babám amennyi jól esik neki.
2014. aug. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!