Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kiságy vagy nagyágy?

Kiságy vagy nagyágy?

Figyelt kérdés
A kisfiam 17 hónapos, és úgy szokott elaludni napközben is, meg este is, hogy lefekszem mellé a nagyágyba, simogatom a hátát, kicsit suttogok neki, aztán elalszik. Eddig mindig betettem a kiságyába, miután elaludt, de pár órával utána mindig felébredt. Szerintem azért, mert nekiütődik a rácsnak. A nagyágyon szépen tud forgolódni, olyan jókat alszik. Ha azon hagyom, és felébred, akkor szépen lemászik, és kijön :) Igazából azt nem tudom eldönteni, hogy hagyjam így, vagy ragaszkodjak ahhoz, hogy a kiságyában aludjon? Melyik vajon a jobb megoldás?
2014. aug. 5. 12:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Nálunk tök ugyan így volt!

Én nagyjából ennyi idősen rendes nagy ágyon altattam és ott is hagytam, mármint az lett az ő ágya, a kiságyat meg elbontottuk. A nagy ágyra 90*200-as tehát rendes felnőtt ágy tettünk egy leesésgátlót, ikásat, így nem gurul le álmában. meg párnát tettem a szélére, fejvéghez.

Én nem is látom értelmét a gyerekágynak, nem sokkal nagyobb a kiságynál..... legfeljebb ha a szobába nem fér el más.

Szóval ne ragaszkodj a kiságyhoz!!!! Már nem olyan pici baba, jó lesz a nagyágy leesésgátlóval. Nagyon fog örülni!!! az én gyerekem úgy örült neki! a kiságyba meg be sem mászott, mert meghagytuk egy kisideig mert én is bizonytalan voltam, hogy akkor most hol aludjon.

2014. aug. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
13 hónapos a fiam, a héten azedtük szét a kiságyat, pelenkázót, s kapott egy kihúzhatós kanapét. Íy nappal van hely a szobában játszani, ha alszik meg jó nagy ahogy kinyitom. Meg ha vendégek jönnek, Mamiék, tudnak majd hol aludni
2014. aug. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lányom tud aludni a kiságyában,pedig elég óriás 22hónapos.

Ha a nagy ágyban is felkel és kijön vagy sír,akkor úgymond mindegy hol alszik.Ha elalszik a nagyban,legyen abban,kényelmesebb az biztos.Én nem is tudom még hogyan fog valaha elaludni rendes ágyon a lányom,mert ha rendes ágyba teszem,csak megy tovább játszani.

2014. aug. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!