Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van, aki együtt alszik fél...

Van, aki együtt alszik fél évnél kisebb kisbabájával?

Figyelt kérdés
Kisfiam fél éves lesz, és idáig nagyrészt a kiságyban aludt, de mostanában egyre inkább alszik a nagyágyban velünk. Ő is imádja, de én valahogy még jobban! Szinte ragaszkodom ahhoz, hogy fogjam a kezét és összebújva aludjak vele. Pedig tudom, hogy ezzel csak elrontom, de annyira jó érzés! Más is alszik együtt a babájával?

2011. nov. 14. 20:19
 1/10 anonim ***** válasza:
66%

Miért rontanád el?:)

Az én fiam 13 hónapos, este letesszük az ágyba, aztán az éjjeli első ébredés alkalmával nálunk köt ki, és tulajdonképpen ott alszik végig:)Én i szeretem a szuszogását:)


persze sokan fogják írni, hogy elrontod, de szerintem nem.Mi is sokat aludtunk szüleinknél, mégis leszoktunk róla:)Sokszor kell ez nekik, biztonságban érzik magukat:)

2011. nov. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Nálunk minden éjszaka 4 hós kora óta átkunyerálja magát az éjszaka közepén. Ha egyedül kell, akkor nyűgös, ha velünk, mosolyog, mint egy birsalma, én pedig elolvadok tőle.
2011. nov. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
57%
Másfél éves korától alszik velünk. Addig a szobájában aludt gond nélkül, ezt követte két hónap küszködés, nem akartam átszoktatni, de éjjel így nem aludt, ezáltal mi sem. Most 3 éves lesz... :-)
2011. nov. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nalunk is sokszor van ez, mar egesz pici kora ota. Mikor a ferjem ejszaka dolgozik, a kislanyom mindig velem alszik. 9 honapos. De ha a kisagyba tezem, akkor ot is jot alszik. Ugyhogy csak nyugodtan aludjon melletted.
2011. nov. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
43%
Van egy kimutatás, hogy a szegényebb népeknél, azért kiegyensúlyozottabbak, vidámabbak az emberek, mert sokáig a szüleik mellett aludtak. Kialakult a bizalom bennük.Szerintem semmi baj nincs ezzel. Látni kéne a picim arcát, mikor közöttünk alszik el, mosolyog álmában, ez miért lenne baj. Sok ismerősnél így volt, aztán mikor nagyobbak lettek, már ők igényelték a külön alvást.
2011. nov. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

15 hónapos fiam velem alszik születésétől kezdve (a kiságyában alszik el, de amikor ébred cicizni, odaveszem magam mellé), hároméves nővére soha nem aludt a kiságyában, aztán másfél évesen maga kérte a saját ágyát, azóta abban alszik. Soha nem bántam meg. Imádok velük aludni és az se mellékes, hogy éjjel nem kell fölkelnem szoptatni, önkiszolgálás van. :-)

Harmadikat várom, ő is mellettem alvós lesz tutira. :-)

2011. nov. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2 hónapos kora óta velünk alszik a kisfiam.Bár vettem volna első pillanattól közénk,mert addig óránként kelt éjjel.Most 10 hónapos és továbbra is köztünk van,szerintem nincs ezzel elrontva.Kiegyensúlyozott,mosolygós kis csávó :)
2011. nov. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szuletese ota (kiveve a korhaz) velem alszik a kisfiam, 10 honapos most. Lassan leszoktatom majd, de olyan jo igy:) En nem veszem elrontasnak, plane, hogy szopizik meg ejszaka is, igy kenyelmesebb is.
2011. nov. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az első írós hetekben rendszeresen magunk közé vettük, imádtam, hogy ott alszik köztünk.:) Most 7 hónapos, már hónapok óta egyedül alszik a kiságyban, magától alszik el, ő "kérte" így, előtte pedig mindig csak ringatva aludt el.


Ha igényelné, most is behoznám az ágyunkba, nincs ezzel semmi baj.:) Néha amikor hajnal 4-kor már kukorékol (nem sír, csak már elég volt az alvás, gagyarászik, játszik), akkor bepróbálkozom, hátha az ágyunkban továbbaludna - de rögtön hasrafordul, felül, kúszik-mászik, mi pedig rohanhatunk utána, hogy ne guruljon le az ágyról...:)))

2011. nov. 15. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: az első SÍRÓS hetekben, nem írós hetekben...:)
2011. nov. 15. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!