Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig kell a babának a vizet...

Meddig kell a babának a vizet forralni?

Figyelt kérdés

Vas megyében lakom, ahol az ivóvíz az egyik legjobb minőségű víz Magyarországon. Az ivóvizet biztonságos vízbázisokról, szinte mindenütt mélyfúrású kutakból nyerik ki, mely alig szorul tisztításra.

A Vas megyei csapvíz minősége ásványvíz minőségű. Egy felső kategóriás ásványvíz ásványianyag-tartalma kb. 500-520 milligramm literenként, a szombathelyi csapvízé 400 és 500 milligramm között van.

Szerintetek adhatom a kisfiamnak forralás nélkül? Bocsánat, azt nem írtam, hogy két héten belül betölti az egy évet.



2014. aug. 5. 13:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
forrás után 5 per.
2014. aug. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Az én babám éppen ma 1 éves, 4 napja nem forralom neki a vizet.
2014. aug. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg 1 éves kor után lehet adni forralás után, de biztos nem azt jelenti hogy ha holnap tölti az egy évet, akkor ma még nagy bajt okozna holnap már nem.

Én amúgy kivártam az egy évet.

2014. aug. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én adom neki a sima csapvizet, szintén vasi vagyok. Még nincs egyéves.
2014. aug. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Vicces. :)

A kérdésben benne van, hogy kell-e forralni a fent említett minőségű csapvizet. Lassan egy éves a fiam.

2014. aug. 5. 13:09
 6/12 A kérdező kommentje:

Az előbbi komment az egyes válaszolónak szólt.

Köszönöm a többieknek az értelmes és gyors válaszokat. :)

2014. aug. 5. 13:10
 7/12 anonim ***** válasza:
28%
Kell forralni aogy írtam is(édőnő) Sajnos so
2014. aug. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
28%
sajnos sok betű nem működik ezért nem tértem ki osszabb leírásra, köszönöm, ogy értelmesnek tituláltál.
2014. aug. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Kedves 4-es válaszoló (bocsánat hogy így írom, de nem tudom a neved)

A te babádnak nem ment a pocakja tőle? Ma próbáltam neki simán adni és volt egy kis hasmenése. Lehet nem attól, mert a foga is. Csak a kockázatát akarom kizárni.

2014. aug. 5. 13:17
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk par honapig nem kapott, addig csak szopott, utana viszont adtuk a sima csapvizet es semmi baja se lett tole.
2014. aug. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!