Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A tesco-ban akciós lesz zöld...

A tesco-ban akciós lesz zöld színű Tesco Baby Essential pelenka. Próbáltad már? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Még a nyáron volt lila csomagolású tesco-s pelenka, az nekünk bevált, de mostanában nem láttam. Ez a zöld is ilyen lehet?
2010. jan. 12. 13:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

én úgy tudom,hogy a lila helyett lett ez.

Nekünk bevált,nem szivárgott ki semmi és a kisfiam popsija sem pirosodott ki tőle.

2010. jan. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A zöld pelenka is ugyanolyan jó, de a dereka nem gumis hátul, hanem az oldalán rugalmas.
2010. jan. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azt esetleg meg tudjátok mondani, hogy milyen méretben kapható? A lányom most 12 kg.
2010. jan. 12. 13:31
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

első válaszoló vagyok:


Tesco Baby Essentials Size 5 Junior 11-25kg

2010. jan. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszike! Szerintem venni fogok. Még egy kérdés, ugye nem nejlonos a külseje? Melyik pelenkához tudnátok hasonlítani? Dm-es?
2010. jan. 12. 13:51
 6/6 anonim ***** válasza:

nem nejlonos a külseje,én a liberóhoz hasonlítanám leginkább,bár már elég régen használtunk olyat

első voltam

2010. jan. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!