Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hálózsákja van a babádnak?

Hány hálózsákja van a babádnak?

Figyelt kérdés
2014. aug. 7. 22:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nekem már nem baba a fiam, 26 hónapos, de még most is hálózsákban alszik, a legnagyobb találmánynak tartom. Vándorol éjjel, a takaró semmit nem ér. Nyári van neki 3, de minimum kettőt veszek/évszak.
2014. aug. 8. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
3 db. 1 ujjatlan, 1 hosszú ujjú pamut és 1 hosszú ujjú vastagabb. 5 hónapos múlt, szeret bennük aludni és én is nyugodtabb vagyok, mert ezeket nem tudja lerugdosni magáról.
2014. aug. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Lencsibaba0121 ***** válasza:
5 nyári és 5 téli. A kezdetektől ebben alszik a kicsim, mert elég mozgékony, kicsavarog a takaró alól, utána meg fázik. Ezzel nincs ilyen probléma, "megy vele"! :)
2014. aug. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
2, kaptuk, de nem használjuk mert úgy alszik a kislányom h felteszi a lábát a rácsra v beleakasztja úgy h ki is tudja venni, így nem is tudna benne aludni... na meg forgolódik össze vissza oldalt, hátán, hason.. rácsavarodna...
2014. aug. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
16 hós a kisfiam, márciustól tavaszig használt egy méretet, ősszel egy másik méretet, majd téltől tavaszig mégegyet. Mindegyik méretből egy db-unk volt. Minek több? Ha összekente reggelre akkor gyors kimostam és radiátoron estére megszáradt. Hideg évszakban mindig hálózsákban aludt.
2014. aug. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Hűvösebb időben (tehát nem a mostani kánikulában) csakis hálózsákban altatom az 1 évesemet, mert a takarót seperc alatt lerugdalja magáról. Van két vastag (az egyik plüss), egy közepesen vastag, és egy vékony pamut hálózsákja.
2014. aug. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!