Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 13 hós lesz a kislányom,...

Bea24 kérdése:

13 hós lesz a kislányom, mikor a babám megszületik. Nagyon nehéz lesz így velük?

Figyelt kérdés
2010. jan. 12. 21:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az első év maga lesz a pokol. Mire mindkettő megtanul járni, és beszélni addigra belejössz és akkor már úgy érzed a két kicsid anyukájának lenni maga a menyország.
2010. jan. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen ,nagyon :)Legalább is az elején de pár hónap múlva ,ha minden jól megy (és miért ne menne)már rutinos 2 gyermekes anyuka leszel. :D
2010. jan. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Rettentő nehéz lesz, még a "nagy" is kicsike! Kettőt öltöztetni, babakocsival vinni, szerintem maga a rémálom, kb 1-2 év, aztán már könnyebb lesz Főleg, ha a nagyobb már kezd önálló lenni, vagy ha ovis lesz!
2010. jan. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

persze, hogy nehéz lesz.

mindkettő baba még.

de ezen mostmár kár rágódnod, mert ezen már nem tudsz változtatni. soha nem értettem az ilyet.

én biztos nem szeretnék ilyen kis korkülönbséget.

2010. jan. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nehéz lesz,főleg ha egyedül vagy nagyrészben velük,kettőt vinni magaddal ,az egyik már szalad el,mert mindent megnéz,kipróbál,önállósodik,a pici meg teljesen rád van még szorulva.Kérj segítséget,nagymama,papa vagy a párod,hogy azért nő is maradhass a gyerekek mellett.
2010. jan. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kb 2 évig igen...számolj vissza, nálunk bejött :D amikor már kiborulnál, nagy levegő, ok, már csak max 10 hónap lesz ilyen, azaz 40 hét, azaz 280 nap, ami az egész élethez viszonyítva szinte semmi ;) utána meg csodálatos lesz, szóval ne aggódj, egy pillanatra sem! Ne félj, fel fognak nőni!!! :) gartulálok
2010. jan. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Írj már pár mondatot légyszi. Ha véletlenül alakult így, akkor még megértem, de ha szándékos, akkor szeretném a motivációdat megismerni. Pláne ezután a kérdés után. Nem piszkálásból írom.
2010. jan. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, igen, véletlenül alakult így, de elvetetni semmiképpen nem szeretném, hisz ő is az én gyermekem. Tudom, hogy nagyon nehéz lesz, de Anyáink is képesek voltak erre, sőt még többre is. :) Sokakat kérdeztem, a nőgyógyászom szerint ez így pont jó, mert együtt fognak felnőni... stb.
2010. jan. 13. 13:01
 9/10 anonim ***** válasza:
Úristen, eszembe sem jutott, hogy elvetesd, nem azért kérdeztem. A korkülönbségről azt olvastam a Johnsons babás könyvben, hogy 18 hó alatt, és 3 év fölött az ideális. A kb. két éves korkülönbség esetén a legnagyobb a testvérek közti rivalizálás. Így a nagylány is még elég kicsi lesz ahhoz, hogy ne nagyon zavarja őt a pici, szeretni fogja :)
2010. jan. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2010. jan. 14. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!