Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyermeked mennyi idős volt...

Gyermeked mennyi idős volt mikor jött a szemfoga illetve hogyan viselte?

Figyelt kérdés

Csak az én fiam dőlt ki ennyire tőle?

Épp bekapott egy vírust,de már abból kezd kilábalni,de előtte is láttam hogy 3 szemfoga be van durranva,de most két napja nagyon fájlalja.

Felsír éjjelenként fájdalmasan,nem eszik,kedvtelen. A hője is fent van,de azt már nem tudom eldönteni h a fogától vagy a vírus okozza még mindig.



2014. aug. 10. 08:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Enyémnek égvilágon semmi baja nem volt csak kb 2 fogával,és mindkettő lenti metszőfog volt neki.Egyik,ami 5hósan jött,ez volt a 2.foga,másik meg ami 18hósan,ez meg a lenti második pár egyik tagja.Ettől sirdogált éjjel többször is,de ennyi.

Most jöttek a szemfogai ki neki alul júniusban,akkor volt 20hós,júliusban pedig felül,21hósan.

De én szerencsés vagyok vele,mert tényleg nem volt semmi baja a fogaival.

2014. aug. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1,5 éves a fiam, kb 2-3 hete bújt ki egészen a 2 szemfoga egyszerre, semmi baja nem volt.

Most 12 foga van már kint, volt, h 4 jött egyszerre, de szerencsére egyiknél sem volt probléma.

2014. aug. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1.vagyok

Lányomnak is 18hósan 1 hónap alatt 6 foga jött,elsőnek amit írtam,a lenti második metsző egyike,azzal szenvedett,a többi 5-el nem.4rágó és a második metsző párja volt ez az 5.

2014. aug. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
16 hónapos, mindkettőnek kint van már a hegye. nem látom,h. megviselné.
2014. aug. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
16 hós a kisfiam, kettő szemfoga hegye látszik, nem viseli meg.
2014. aug. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
a fiúk már csak ilyenek,nekem kettő is van :) a kisebb pont másfél éves eddig 13 fog büszke tulajdonosa,most 3 szemfoga jön egyszerre,ilyenkor felborul az alvása,nem eszik,illetve alig valamit(kis hasmenés).ez eltart pár napig,majd visszaáll minden,mint most is!ja és cicizne állandóan.
2014. aug. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!