Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez most a szokasos hasfajas...

Ez most a szokasos hasfajas vagy valami komolyabb dologrol van szo?

Figyelt kérdés
3 hos lesz a lanyom.3 hetes kora ota kezdodott a hasfajas de ugy erzem ez mar nem a normalis. Tapszer eves utan kezdodik meg bufi elott elkezd nem sirni hanem visitani,voros a feje.eddig hatra nyomta magat mintha hidat csinalna de most elore guborodik a fejevel,labait is felhuzza.bufivel igy nehezen tudok mit kezdeni mert a tekergestol,uvoltestol visszajon neki a tej es fullad.egyebkent refluxos. Eloszor milumil ar-t hasznaltuk.egesz nap hasfajas.majd beba ar eves utan maradt az uvoltes de mar van napi EGY ora amikor csendben van es mosolyog.doki szerint laktoz intolerancia.tegnap vettunk beba laktozmentest ugye nutritonnal.3ora uvoltes.visszatertunk beba ar.hivtam gasztrost ma,de allitolag ilyen picinel nem vizsgalnak laktoz es tejfeherje intoleranciat.egesz nap szakad a nyal a szajabol buborekos.napi egy kaki vizes extra sotet zold. Valakinek otlet mihez kwzdhetnenk? Az uvoltesei olyan durvak mint ojtas utan mikor nem vesznek levegot.este olyan sokaig nemvett es gorcsbe maradt hogy azt hittem vege... Teljesen kivagyunk.kihez fordulhatnank?
2014. aug. 12. 09:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Szegényke:-( Szerintem szólj a gyermekorvosotoknak, hogy ez nincs rendjén így.


Gondolom mindent kipróbáltál már. Nem lehet, hogy éhes marad még?

Sajnos nem nagyon tudok hozzászólni, illetve jobb tanácsot adni, mert a kislányom nem volt soha hasfájós! 10,5 hós most.


Kitartást!!

2014. aug. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kitartás és gyerekorvos, ez így nem maradhat.

Másféle tápszer? Magára a hasfájásra adsz neki valamit?-köményteát vagy valami cseppet?

2014. aug. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom. Annyihoz tudok hozzászólni, hogy az én gyerekem is lassan 3 hós és már nyáladzik egész nap - tehát szerintem ez nem tünet, nem kizárt, hogy már mozgolódnak valahol a fogcsírák, még ha hónapokig nem is lesz belőle semmi. Anyatejes (tejterméket nem fogyasztok egyáltalán - magam miatt), nem refluxos, napi 1x, 2x szokott fél órát üvölteni nem vesz levegőt-sen (szerintem ez egy rossz sírási szokás lesz sajnos, "alig várom" a hisztikorszakot), a bátyja anno napi egy órát üvöltött szinte fix napszakban, de nem ilyen sikítósan. Egyébként néha akkor is így üvölt, amikor csak ölbe kérezkedik... Érdemes kipróbálni, hogy már kaja közben tartotok büfi-szünetet, aztán szélhajtónak az édeskömény teát, Infacol vagy Espumisan cseppet, Biogaiat, Colief-et... de biztos még ezer féle létezik. Ami bejött még hasfájás ellen, az a hasonaltatás, hason (alkaron) hordozás és az elítélendő ölbebabaság.
2014. aug. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én a refluxra tippelnék. ha súlyos, akkor nagyon tudja marni a torkát, nyelőcsövét, hatalmas fájdalmakat tud okozni. van erre gyógyszer egyébként, lehet nem ártana ránézetni megint.

nyálzás életkori. evés után mindig legyen függőlegesen legalább fél órát!

tejnél inkább allergia van, intolerancia a gluténnál van, azt nem lehet kinőni, viszont a tejallergiát igen!

de annyira ráillik a tünete a refluxra, én biztos annak a rendes kivizsgálásával kezdeném

2014. aug. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

legjobb orvos ebben a területben szerintem miis hozzá járunk és nálunk is ilyen durva volt a helyzet,nálunk extra bukás is társul nem csak evés után 15 percenként kb egész nap....rengeteg helyről elutasítottak minket is hogy pici....végre megtaláltam ezt a szuperdokit!ajánlom!!!!!


[link]

2014. aug. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!