Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom miből gondolják a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom miből gondolják a pasik hogyha egy nő meggy a nőgyógyászatra akkor már rögtön arra gondolnak hogy terhes, közbe meg csak egy szokásos vizsgálatra megy hogy nincs e valami komolyabb baja?

Figyelt kérdés
én tegnap voltam életembe legelőször a nődokinál (de sajnos nem is az útolsó) mert sajnos van egy kis problémám és van pár fiú ismerősöm is és halották ahogy beszélek róla és ők már rögtön "Terhes vagy?" nem tudnak másra gondolni csak erre,na mag persze mikor kérdezik hogy mitől kell félni meg ilyenek akárcsak a pasim.Most gondoljatok bele fiúk azt hiszitek olyan jó mikor egy vadidegen előtt le kell vetkőznőd alulról szét tett lábakkal és még nyulkál benned,olyan jó érzés ez?Én olyan ideges voltam hogy reszkettem az idegtől.
2011. nov. 18. 05:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

ez csak álltalánosítás amit leírtál. Nem minden pasi erre gondol, csak neked vannak ostoba ismerőseid. És tudom (vagyis helyesbítek: gondolom) h milyen szar ez egy nőnek és ezért én ezt tiszteletbe tartom. Hidd el a pasiknak se kellemes amikor elmennek urulógiára...


20/F

2011. nov. 18. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%

majd megtudják ők is, amikor prosztata vizsgálatra mennek.

gondolom még fiatalok vagytok, azért van ez...

2011. nov. 18. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
így van fiatalok körében mivel nincsenek beavatva barátnő által sem, nincs elképzelésük hogy ezer másik oka is lehet, de ez valóban nem mindenkire igaz, lényeg hogy aggódik.
2011. nov. 18. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Így van, egyáltalán nem gondol minden pasi erre.

Azt viszont, hogy milyen vizsgálatra mész, nem kell megosztanod minden fiú ismerősöddel. Mégis mi közük van hozzá...?

2011. nov. 18. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán minek reklámozod, hogy mész? Nem tartozik senkire, magánügyed.

Persze a pasidnak mondhatod, és ha ő továbbadja, akkor át kéne értékelni ezt a kapcsolatot. ja, és küldd el urológushoz, fiúknak sem árt egy rutinvizsgálat :)) Aztán megértőbb lesz.

2011. nov. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
én nem gondolom ezt... ez hülyeség
2011. nov. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én pl. arra gondolnék hogy "Elmentél mert muszáj volt"
2011. nov. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75%
Én meg mindig elkísérem a barátnőmet.A fiú ismerőseid egytől-egyig éretlenek!!
2011. nov. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Én leszarom, hogy miért mennek a nőgyógyászatra. Talán rutin vizsgáltat, talán természetellenes folyásuk van, talán terhesek. Kit érdekel? Vannak nekem fontosabb dolgaim is.


A meggy nevű gyümölcs pedig, hogy jön ide?

2011. nov. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!