Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vérvételre megyünk. Fejből...

Vérvételre megyünk. Fejből vagy karból vetessük?

Figyelt kérdés

15 hetes kislányomat holnap viszem vérvételre.Nekem kell döntenem, hogy a fejéből vagy a karjából vegyék.

Melyik lehet a kíméltesebb?Ha a fejéből veszik nem lehetek ott.A másiknál viszont nekem kell lefogni, és az sem biztos, hogy sikerülni fog.

Egyáltalán melyik az amelyik nem viseli meg annyira?


2010. jan. 13. 18:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én mindig fejvénát szúratok a kisfiamnál,elsőre megvan,nem kell többször szúrni,nem viseli meg annyira,ha nem lát.

Ha ott vagyok már megérti és tudja,hogy nem segítek neki,nehezebben tudom megvigasztalni is.

2010. jan. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi!Akkor fej lesz.
2010. jan. 13. 18:57
 3/12 anonim ***** válasza:
Nálunk nem én döntötem el,de mindig fejből vették és ott lehettem vele,le kellett fognom.Engem is elég megviselt,de szerintem nekik nem fáj,csak az ijedségtől sirnak annyira.
2010. jan. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
A fejnél nem engednek be.Azt mondták, az anyukákat jobban megviseli, mint a gyereket.Hú, el tudom képzelni milyen rossz lehetett Neked.
2010. jan. 13. 19:08
 5/12 anonim ***** válasza:

Én még a fülszúrásnál is sírtam vele együtt.Azóta is mindig ha szurizzák.


5 hós baba anyukája

2010. jan. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Jajjj!A fülszúrás is hátra van.Arra is fel kell készülnöm lelkileg.
2010. jan. 13. 20:22
 7/12 anonim ***** válasza:
A fej jobb! Utána nem lesz érzékeny a kis karja,amitől nyügi lehet.Az én fiamnak(17 hós),kétszer is vettek,de ahogy nem szorították a lábait,kezeit,meg is nyugodott.
2010. jan. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

19:03as vagyok.

Már több ször vettek a fejéből vért,kb. 4-5alkalommal.

Egyszer kivizsgálás miatt kórházba kellett mennünk,és a szembelévő szobába vitték át vérvételre.Becsukták az ajtót,de még úgy is hallottam a sírását.Az az alkalom volt a legrosszabb.

2010. jan. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Na, akkor tényleg fej lesz.Köszönöm a válaszokat!
2010. jan. 14. 07:02
 10/12 anonim ***** válasza:
Igy van,fejből kell.Elsőre durvának hangzik,de sokkal fájdalommentesebb a babának.Tudok olyan babáról akit az orvos ugy összeszurkált amikor kereste a kezén és a lábán a vénát hogy az apuka kirohant a rendelőből a babával,és azóta se mentek oda vissza.
2010. jan. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!