Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehetséges hogy az oltás...

Lehetséges hogy az oltás kiüti a hasfájás elleni csepp hatását?

Figyelt kérdés
Nagyon hasfájós volt a babám. A colief cseppet adtam neki és egyik napról a másikra megszűnt minden baja és újra átaludta az éjszakákat. Két napja kapta meg a Dpta+ipv+ oltás második adagját és mintha azóta nem használna a csepp. Ugyanúgy fel kel éjszaka többször is és huzogatja a lábait és pukizgat látszik rajta hogy a hasa fáj. Ezért gondolok az oltásra hogy üti egymást a kettő de lehet butaság..

2014. aug. 15. 11:52
 1/6 anonim ***** válasza:

én anyatejes és pótlásos babám kapott már prevenart, meningitec-et, plusz a kötelező oltásokaz(most 3 hónapos) Espumiant használunk még mindig hat

akkor jött elő a kínlódás csak, amikor borsólevest ettem

2014. aug. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szoptatod?

Mert akkor bármitől lehet, amit Te ettél.

2014. aug. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen szoptatom. Semmi puffasztót nem eszek esetleg még az esti tej ami szóba jöhet mert az is lehet hogy laktózérzékeny. Megpróbálom elhagyni a tejtermékeket, hátha...
2014. aug. 15. 12:54
 4/6 anonim ***** válasza:

2. vagyok

A gyerekem 6 hetes korában derült ki, hogy tej és szója allergiás.

Csak az segített, hogy én nulldiétán voltam.

MOndjuk nekem órákon át fetrengett a baba és üvöltött, nem csak simán "hasfájós" volt.

2014. aug. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez az oltás alapvetően okozhat hasfájást, tehát nem a csepp hatását üti, hanem pluszban kavar be. Elmúlik majd.
2014. aug. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :-)
2014. aug. 15. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!