Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagy a babám? Kislányom 5...

Nagy a babám? Kislányom 5 hónapos,8 kg,64 cm. Mindenki azt mondja, hogy túl nagy baba. Anyatejes, a születési súlya 3600 g volt.

Figyelt kérdés
2014. aug. 15. 20:51
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
69%

Hát komolyan mondom nem vagytok normálisak hogy ilyenen összevesztek... Egy gyereket lesertésdisznózni.. remélem a gyerkőcöd felnőtt korában értelmesebb lesz.


Nyugi kérdező, ha nagyon aggaszt a súlya akkor kérdezd meg az orvost hogy ő mit gondol. Később amikor majd járkál már és sokat mozog akkor majd leadja, a lényeg akkor is majd az egészséges táplálkozás lesz, akkor nem lesz baja.

Amúgy meg ne foglalkozz mit mondanak mások... húgom lánya folyamatosan sovány volt, mindig megszólták de rossz evő a gyerek és most 3 évesen is sovány de egészséges, így nem törődik vele.

2014. aug. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
0%
ugy látszik nem nézted meg, amiket belinkeltem neked :)) 3 kalkulátort is :)) ne abbol indulj ki, hogy a te babád picike, hanem egy normál babábol, igen, a te babád kicsike volt, az enyém meg nagy..valoszinüleg a te babád 3 honaposan sem volt 60 cm és sajnos lehet egy évesen sem lesz :-D azért remélem még lélegzik :-D
2014. aug. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
77%
63 % os... kar h az agyad nem tulsulyos, ugy lehet hogy egy kis esz is szorult volna bele...
2014. aug. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:

miért is kellet lepontozni?

Azért mert megírtam egy tapasztalatot?

sok marha

2014. aug. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
90%
Szégyellje magát, aki tenyészdisznónak mer nevezni egy kisbabát. Bunkó.
2014. aug. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
87%

Tényleg szégyen, ami itt megy. Nézzetek már magatokra, hogy anyák egymás gyerekét ogrézzák meg disznózzák. Borzalom. Ennyi unintelligens nőt egy rakáson. Gyönyörű.


Kérdező! Ha aggódsz a kicsi súlya miatt, akkor kérdezz meg 2-3 orvost is. Én is ezt tenném, ha egy orvos véleménye nem nyugtat meg.

2014. aug. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! ezek szerint a gyerekem tenyészdisznó, ogre stb... öröm volt olvasni....
2014. aug. 16. 16:23
 38/39 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, magadra ne vedd már. Anyukák, mi van veletek??? Miért fáj egy 5 kg-os 5 hós gyerek anyjának, hogy a másik 5 hónapos baba már 8 kg??? Nem mindegy? Ezért képesek vagytok ledisznózni egy babát???? Gondolkozzatok már egy kicsit! Muszáj ilyen mélyre süllyednetek? Döbbenetes, hogy ennyire korlátoltak néhányan. Ráadásul nem is provokatív volt a kérdés, komolyan nem értem, mi van veletek...


Kérdező, ne aggódj, az én lánykám is kb. ekkora volt 5 hósan, most 8 hónapos, megállt a gyors ütemű hízás, kezdenek eltűnni a gigahurkák (már csak sima hurkák vannak helyettük). :)

2014. aug. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Az enyém nagy súllyal született, 5200g volt és most 75cm és 8,5kg 5 hónaposan. Ehhez képest kicsit pufi lehet a tiéd, de majd nyúlik egyet megint és változnak az arányok.
2014. aug. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!