Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan átlagos súllyal...

Van itt olyan átlagos súllyal született baba, aki nem duplázta meg a születési súlyát fél éves korára?

Figyelt kérdés

Kislányom 3250 grammal született, most 5,5 hónapos, és 6 kg.

A védőnő már 3 hete rémisztgetett, hogy erre figyeljek oda, kezdjem el hozzá táplálni. Csak anyatejes, 4 hónapos kora óta átalussza az éjszakát, 4,5 hónaposan kezdett hasra fordulni, rá 1 hétre vissza (hátra) is fordul, és azóta rengeteget forog.

Nagyon kiegyensúlyozott, sokat alszik, és szerintem hurkás is, nem gondolom, hogy baj lenne vele.

De holnap megyünk oltásra, és ismerve az orvosunkat, ő is problémázni fog, amiért nem hízik olyan gyorsan.


Szóval volt valaki hasonló helyzetben? Hasonlóan "nagykönyv" szerint dolgozó orvossal/védőnővel?


2014. márc. 31. 08:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Az én babám 3650grammal született, 9hónapos és még csak 7400g.

Rengeteget mozog, 3hónaposan forogott mindkét irányba, aztán kúszás, mászás, 6hósan felállt és most kapaszkodta toryog. Tehát örökmozgó!! Anyatejes, és mi pont amitt, mert nem hízott, orvosi javaslatra elkezdtük a hozzátáplálast. Nem értem el vele semmi sajnos. Változatlanul nem hízik úgy, és semmit sem eszik meg. A tejtesója viszont az ellentéte, dagi húsos baba. Tehát nem a tejemmel van gond :) úgy látszik, Ő ilyen tipus.

2014. márc. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!