Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves kisfiamnak jó lehet...

1 éves kisfiamnak jó lehet bambusz belső+gyapi ha most térünk át a moshatózásra? Most térnénk át.

Figyelt kérdés
Nem túl meleg? Betonbiztos megoldás kéne mert sokat pisil és sokat mozdulunk ki itthonról... erre gondoltam.. Így miből mennyi kellene, ha mondjuk 2 naponta mosnék és nem tudok levegőn szárítani? Mit gondoltok? Köszönöm!!!

2014. aug. 15. 23:40
 1/7 anonim ***** válasza:
38%

Én egy éves korban már nem váltanák moshatózásra, mert a befektetett pénz már nagyon nem érné meg. Főleg ha sokat pisil, akkor sok pelenkét kéne venni, ha meg csak nem tudsz levegőn száírtani és csak kétnaponta mosnál, akkor pléne.

Nézd meg, hogy mennyibe kerül egy ilyen pelus és azzal számolj, hogy kb 2 óránként cserélni kell (egyébként is gyakrabban kell cserélni mint az eldobhatót)

2014. aug. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne halgass az eslőre pont hogy megéri! 3 óránként kell cserélni, 18 db-os mennyiséggel 3 naponta kell mosnod. 5 hónap alatt behozza az árát (kizártnak tartom, hogy másfél éves korára teljesen szobatiszta legyen). Bambusz/kender belső mellé érdemes berakni egy mikroszálas betétet is mert hiába szív magába nagyon sok folyadékot a bambusz/kender, csak lassabban tudják felszívni ezért érdemes egy olyan réteget is betenni ami gyorsan képes elnyelni a nedvességet. Nyugi nem lesz benne melege mert nagyon jól szellőzik.
2014. aug. 16. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én nem cserélem kétoránként..van hogy 5 orát is rajta van és nem folyik ki a pisi. vannak "probacsomagok" , probáld ki, ennyit megér. (én nagyon szeretem a moshato pelusokat, és a belsö részt száritogépben is szárithatod)
2014. aug. 16. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én bambusz belső helyett bambusz vagy pamut prefoldot vennék, olcsóbb és szív az is annyit. Plusz pár pul külsőt, elmenősnek az olykor praktikusabb.
2014. aug. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Jár már a fiad? Kezdésnek én csak éjszakára vennék gyapjú külsőt, mert elég nagy csomag, zavarhatja a járásban, hogy nagyobb terpeszben tartja a lábát, aztán fokozatosan át lehet állni, ha gyapjút szeretnél, a PUL-okat elég jó áron el lehet adni használtan.

Az én egyévesemnél a bambusz tetrák válnak be a legjobban, belehajtogatom egy PUL külsőbe, és egy menetben ráadom, így gyorsabban megvan, mint az eldobhatós, ifjú szabadulóművészeknél nem hátrány. Nadrágpelenkát éjszakára kap, és akkor, ha kakit várunk, mert a tetrával a külső is olyan lesz sokszor.

Egyébként nem túl meleg, múltkor eldobható volt a fiamon, és mikor levettem, azt hittem, lázas, mert annyival melegebb volt. Jól szellőzik, főleg a gyapjú, így nyáron hűsíti is, télen meg melegíti.

2014. aug. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Még nem jár, de szerintem percek kérdése.:)

Az is szempont hogy apuka-kompatibilis legyen, vagyis egyszerű.:) a bebújós gyapi ezért (is) szimpi, nomeg a nagyi boldogan köt neki.:) Mindenképp átállunk mert ahogy egyre többet pisil, egyre nagyobbra duzzad a pelus, sajnálom ahogy nyomorog a kukija, meg mióta tudo hogy mennyi szemét összesen az eldobhatózás/gyerek, fáj a lelkiismeretem.

Szóval inkàbb rákuporgatok és többet áldozok egyszerre, de akkor már legyen a legkényelmesebb -a babának- és legtermészetesebb.

Ez tetszik a bambusz+gyapi megoldásban.

De akkor az lehet elmenős+alvós, hogy tutira menjünk, itthonra meg ez a PUL, ez lehet a zsbes is ugye? Bocsi de alig tudok eligazodni..

2014. aug. 16. 13:14
 7/7 anonim ***** válasza:
Zsebesből ne nagyon vásárolj be, csak egy-kettőt próbaképpen, a legtöbbeknek ilyen korban már nagyon hamar ázik. Külön külső-belső szokott a nyerő lenni általában.
2014. aug. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!