Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányomnak tiszta piros...

Kislányomnak tiszta piros pöttyös a nunija. Ha szétnyitom, akkor a belső része is tűzpiros. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Volt valakinek ilyen?Neogranormont használok születése óta,eddig ilyen gond nem volt.Olyan,mintha kimarta volna valami. :(

Mit tudnék tenni,hogy jobb legyen?Mivel kenjem?Vagy vigyem orvoshoz?

7 hónapos amugy


2013. aug. 14. 14:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Fogzás tesz iylet



sok szellözztetés (ne adj rá pelenkát és csak vizzel mosd a popoját + hintöpor és sudokrém


és vagy ha tüzpiros és pöttyös

akkor szellöztetés astan canesten +unguentum infantum egybe keevrve rá a popira 1 nap alatt helyrehozza

2013. aug. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
UI: vagy orvos és ir rá piros ecsetelöt a popojára :) az is seperc alatt leviszi ezt a pirosságot majd
2013. aug. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Sudocremmel próbálkozhatsz esetleg, ha holnapig nem javul, doki, de te látod igényel-e azonnal orvost.
2013. aug. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
nekem is volt ilyen 3hónapos babámnál nekünk irt fel a doki canesten krémet mert gombás kiütése volt 2-3nap alatt helyre hozta és azóta sincs neki pedig már el telt 1hónap. próbáld meg hátha segíteni fog neked is.
2013. aug. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Speci kenőcs kell, a Sudo és társai nem mulasztják el.

Vidd orvoshoz, aki felírja.

2013. aug. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Sudocream,és canesten kenőcs is van itthon.Lehet,akkor kipróbálom azokat,és ha nem javul dokihoz viszem.

Köszönöm nektek!

2013. aug. 14. 14:53
 7/13 anonim ***** válasza:

Én nem kenném rá a gombaölőt, amíg a doki azt nem mondja, hogy gomba.

Mi van, ha bakteriális?


Aztán később rezisztens lesz a gombaölőre...


Mutasd meg a dokinak, addig meg szellőztesd, amennyit lehet, az tényleg jó. És gyakran cserélj pelust, ne hagyd a pisiben.

2013. aug. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Értem,akkor inkább elviszem az orvoshoz.
2013. aug. 14. 14:57
 9/13 anonim ***** válasza:
Szia,nekünk is volt ilyen, de azt nem is gondoltam volna, hogy fogzástól is lehet. Na mindegy. Én nem vittem orvoshoz, hanem minden kaki után lemostam a popsiját és kamillateával borogattam neki, utána vagy sudoval v. neog.-al bekentem neki,és pár nap múlva el is múlt. Persze a nagy melegbe volt mindez, így sokszor hagytam neki szárazon is, pelenka nélkül, mert a levegő is jót tesz neki. :)Azért figyeld, ha nagyon zavar, inkább vidd el, csak hogy megnyugodj!
2013. aug. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Na várjunk,most olvasom.Nem a popsija,annak semmi baja.Az szép.Hanem a nunija pöttyös,és ott vörös neki.
2013. aug. 14. 16:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!