Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek ez jó megolás lenne?

Piroska és a farkas kérdése:

Szerintetek ez jó megolás lenne?

Figyelt kérdés
Etetőszék ügyben kérném a segítségeteket. A lényeg, h kb 1,5 hónap múlva - addigra 6 hónapos lesz a kislányom, elkezdeném az ételek bevezetését. Ez ölben elég nehéz. Van egy csomó etetőszék, amik újszülött kortól használhatók , de ezek legtöbbje vagy csak 15 kilóig bír, vagy nagyon nagyon drága. 15 kilós határral pedig nem sokra megyek egy eleve 4 kiló fölött született babával:)Ülni tudó babáknak ajánlott etetőszékbe pedig még nem ültethetem bele. nincs pihenőszékünk se autósülésünk. Van viszont egy kisméretű 2 funkciós babakocsink, aminek elég sok fokozatban állítható a hátámája és biztonsági öve is van. Arra gondoltam, h talán félfekvő helyzetben elkezdhetném ebben az etetést, és ha már ülni tud, akkor ruháznánk be egy masszívabbra, olyanra, amin aztán még majd gyurmázni is tud. Picike a lakás,fontos lenne, h amit tudunk, amolyan " 2 legyet egy csapásra" megoldás legyen. Szerintetek macerás lenne a kocsiban etetni pár hónapig? Alapvetően olyan baba, h ha nem alszik, akkor tornázik, ezért feleslegesnek tartanám, h pl pihenőszékre beruházzunk, autónk sincs..
2014. aug. 16. 15:43
 1/7 anonim ***** válasza:

nem hipp-hopp lesz 15kg, csak az elejen jellemzo a rohamos sulygyarapodas


a kocsit nehez tisztitani, madpedig tiszta maszat lesz


tulbonyolitod. en az olemben etettem, amig pici volt a szekhez

2014. aug. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én biztos, hogy nem ezt választanám. Vagy vennék egy olcsó, de erre jó autós hordozót, pl. ilyet [link] és ebben etetném míg nem tud ülni, és egy normál etetőszéket vagy simán beruháznék a 15 kg határú dönthető etetőszékbe. Mire annyi kg lesz a gyerek, úgyis eltehetitek az etetőszéket. Gyurmázni kisasztalt vennék és kisszéket. Esetleg 3. megoldásként az olcsó hordozót, míg nem tud ülni, utána meg ilyesmit: [link]
2014. aug. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm! naív módon a tisztításra nem is gondoltam... hiába, na, első gyerek :)
2014. aug. 16. 16:12
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Megkérdezhetem, hogy hol laksz? Mert nekem van egy régebbi, használaton kívüli autós hordozóm, 2cs. DM-es popsitörlőért szívesen odaadom, de csak személyesen, postázni nem szeretnék. Bp-i vagyok.
2014. aug. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

3,5 éves a lányom, kb most 15 kiló, etetőszéket meg kb másfél éve nem használunk. :)

Szerintem semmiképp ne használd erre a babakocsit. Vannak olcsó, de jó etetőszékek, amiket könnyű tisztán tartani.

2014. aug. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A fiam most lesz 6honapos.mi mar egy honapja hozzataplalunk.haat kremszinu pihenoszekben kezdtuk....nem volt semmi kiszedni a foltokat.pedig letakartam.:-)ket hete vettunk etetoszeket Neki.donthetoset.o is majdnem 4kg al szuletett.most 8,5.ha megduplazzak a sulyukat leallnak a hirtelen hizassal.hugom ket evese 13kg..ugyh nem hiszem h olyan hamar kinone.
2014. aug. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én fiam is nagy, de most 2 évesen lett 15,5 kg. Még használjuk az etetőszéket, de egyre ritkábban (tervezem is lassan eladni) és egyébként nagyon jól elbírja a fiamat most is. Nem fog összetörni abban a pillanatban hidd el, ahogy a gyerek elérte a 15 kilót.
2014. aug. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!