Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A BF3-at csak rendszergazdakén...

A BF3-at csak rendszergazdaként engedi telepíteni, de én az vagyok, mégsem megy! Megolás?

Figyelt kérdés
Berakom a CD-t (eredeti) originen telepítés, és kidobja, hogy a folytatáshoz renszergazdaként kell bejelentkezned. 2 fiók van a gépen, mindekttő renszergazda, de egyikből sem engedi felrakni? Mit tegyek? Nagyon sürgős!!!

2012. jún. 20. 16:07
 1/7 anonim ***** válasza:
menj rá a setup.exe-re, jobb klikk rajta, és futtatás rendszergazdaként
2012. jún. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak utána játszani sem enged, elindul a bf3.exe, de 524K-t használ, és a joining server után nem halad tovább. Ötlet? :((((
2012. jún. 20. 16:15
 3/7 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam amit mondtál, ugyanaz -.-
2012. jún. 20. 16:48
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez a joining server nálam is szokott lenni ha elsőre nem megy lépj ki az originből és a feladatkezelőben pedig állítsd le a bf3.exe-t és próbálkozz újra párszor
2012. jún. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Egy délutánom elment erre egyszer, semmi eredmény, sosem csatlakozik -.-
2012. jún. 22. 13:06
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy hülyén hangzik... de úgy próbáld meg hogy partyban vagy
2012. jún. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Azt kell csinálod, hogy csökkentett módban (hálózattal) kell telepítened. elindítani pedig Goggle chrome-os battlelogot kell használni.
2012. júl. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!