Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok ezekről a nevekről?

Mit gondoltok ezekről a nevekről?

Figyelt kérdés

Fiú: Ezra Joel, Kirill, Leon, Manó, Manuel, Misa, Alen, Ariel, Aser, Max, Noé, Noel, Rafael, Ron, Sarel, Zénó, Zente, Noa, Noah, Ivory


Lány: Amina, Amira, Annabelle, Aira, Aina, Aura, Elenor, Elena, Elen, Elza, Era, Etel, Gerle, Hajnal, Hella, Helka, Jade, Jaha, Jara, Johar, Johara, Kora, Lana, Lara, Lelle, Lola, Lora, Luna, Mara, Masa, Miriam, Mila, Noa, Saron, Tara, Zora, Zorka, Zoé, Zara, Zamira, Samira, Helen, Rose, Polly, Ivy, Naomi, Lotte, Lotti, Belle, Bella, Mira, Maya, Villő, Zsolna, Serena, Zoya, Lenke, Bíbor, Boróka, Linett, Linette, Ellie,


Tetszenek? Adnátok a születendő gyereketeknek? Tudtok mondani hasonlókat, amik tetszenek?

Köszönöm:)



2014. aug. 18. 00:34
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

Kislányom Ellie, imádom ezt a nevet.


A Mila tetszik nagyon nagyon!!

Elena

Linett

Amira

Polly is nagyon szép.


De ugye tudod, ha egyikőtök nem külföldi állampolgár, ezek közül a nem magyarosítottakat nem adhatod a babának!

(Ha külföldön éltek más poersze)


Pl. Linette....max Linett. Szerintem a Polly sem, csak Polli.

Ellie, csak Elli- na így már nem olyan jó,

2014. aug. 18. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Én kettős állampolgárságú vagyok :)

Nagyon tetszik a kislányod neve:)

2014. aug. 18. 00:52
 3/26 anonim ***** válasza:

De aranyos vagy:-)) Tök jó neveket soroltál!! Ha akkor eszembe jut a Mila név, nagyon gondolkodóba estem volna. Annyira szép, egyedi, kedves és szimpi név. Cuki becézés:))Zoya is jól hangzik!!


Fiúkból:Ezra, Misa, Noa.

A Lio nem tetszik?:-). Ha fiam lett volna, ezt a nevet kapta volna:-)

2014. aug. 18. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

A Lio, is nagyon nagyon tetszik:)

A Nilam hogy tetszik?

2014. aug. 18. 01:01
 5/26 anonim ***** válasza:

Nekem annyira nem, de nem csúnya. Talán még nem is hallottam:) Bár...


Medox?:)

2014. aug. 18. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

Azokat írom csak, amik tetszenek.


Fiú: Ezra, Leon, Noel, Noah

Lány: Amira, Jade, Lana, Mila (viszont Milah-ként írva szerintem szebb), Zara, Rose, Naomi, Lotte, Serena (ez tetszik a legjobban a felsoroltak közül, és ezt adnám is), Ellie.

2014. aug. 18. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:)
2014. aug. 18. 01:57
 8/26 anonim ***** válasza:

Max,Noah

Annabelle,Elenor,Elena,Linette,Ellie

Ezek tetszenek. De tetszik ilyen formában Emily is,Eliza és a kislányunk nevét is szeretem,ő Lilien.

Fiú tetszik még Brian így leírva és nem Brájen-nek.

2014. aug. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

Fiúnak a Ruben?


Ha külföldön éltek, akkor az ott nehezen kiejthetőket (Villő, Zsolna, stb) kizárnám.

2014. aug. 18. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
A Zoya (Zója) egyébként a Zoé (Zoey) szláv eredetű verziója.
2014. aug. 18. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!