Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek hogy tetszik a Zara...

Nektek hogy tetszik a Zara név? Adnátok mellé 2. nevet?

Figyelt kérdés
Még nincs gyermekem, pár éven belül szeretnénk. Tényleg mindenkinek a ruhaüzlet jut eszébe róla? :( (mert nekem nem,igaz jelenleg faluban élünk)

2014. aug. 18. 18:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
45%

Nekem az jutott eszembe, de nem baj. Exem oda volt a Zaráért, jó cuccai voltak onnan :)


Szerintem összességében jó név.

2014. aug. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%
Nem tetszik. Nem adnék ilyen nevet a lányomnak.
2014. aug. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
24%
Nekem tetszik. :)
2014. aug. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
25%
Nem vagyok oda a különleges nevekért, de ez tetszik. Kicsit komoly hangzású, de épp ezért vállalható felnőttként is.
2014. aug. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Igen, szerintem is komoly hangzású, emiatt gondoltam, hogy talán kellene mellé egy lágyabb hangzású név.
2014. aug. 18. 19:23
 6/13 anonim ***** válasza:
49%

Nekem is a márka jut eszembe sajnos :/ Viszont, ha ettől elvonatkoztatok akkor végülis semmivel nem rosszabb mint pl. a Zoé.

Második név ötletek:

Zara Lea

Zara Eszter

Zara Leila

Zara Dorina

Zara Lívia

Zara Emma

2014. aug. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
57%
Zara, Zora, Zóra, Zója, Zoé, Zea...... miért jó ez? Mintha mindenkinek ugyanaz lenne a neve. Amúgy tényleg a márkanév jut eszembe róla elsőre. Ha ezek nem volnának szempontok számomra, pusztán a hangzása alapján még tetszene is.
2014. aug. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
76%
Nekem sem tetszenek azok a nevek, amelyek mostanában divatba jöttek (az előző válaszoló által felsoroltak + még néhány), talán a Zara az egyetlen kivétel. Nem adnám, de szerintem szép. Én nem vásárolok a nevezett üzletben, úgyhogy nem az jut róla eszembe, de akkor ennyi erővel az összes Alexandráról a könyvesboltra kellene asszociálni? Ha tetszik a Zara, szerintem add nyugodtan és ne törődj más véleményével :)
2014. aug. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
56%
Azt elfelejtettem odaírni, hogy én nem tennék hozzá második nevet. Szép így egymagában is.
2014. aug. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
32%

Kedvenc lánynevem csak a Férjemnek nem tetszik sajnos :((

Én adnék mellé 2. nevet, de az is különleges legyen.

2014. aug. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!