Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Keresztszülőket felkérő szöveg?

Keresztszülőket felkérő szöveg?

Figyelt kérdés
Szeretném felkérni a testvéreméket,hogy legyenek a kisfiam keresztszulei. Valami frappáns szoveg kellene,mintha a kisfiam kérné őket fel. Ő adná oda a felkérést egy borítékba...
2014. aug. 20. 00:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egy kicsit (nagyon) erőltetett, hogy a gyerek adja oda és mintha ő írta volna...


De szerintem erre nincs frappáns szöveg: "Kedves Csilla és Józsi, szeretnétek a keresztszüleim lenni? Mert én szeretnék a ti keresztfiatok lenni"... de nem tudom, nekem ez is erőltetettnek tűnik, most h így leírtam.


Miért nem akarjátok őket szimplán ti felkérni?

2014. aug. 20. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én sem a gyermek nevében írnék. Te és a férjed kéritek fel a keresztszülőket, ti választottátok.


Valami hittel kapcsolatos idézetet keresnék.

2014. aug. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A kereszténység egyik legalapvetőbb tanítása ez: Isten úgy döntött, hogy közénk jön. Ahelyett, hogy arra várna, hogy mi találjuk meg őt, Ő jön el hozzánk. Egyesek azt képzelik, a vallás olyan, mint amikor valaki egy létrán mászik felfelé, hogy megtalálja Istent. A keresztyénség ezzel szemben arról beszél, hogy Isten maga ereszkedik le hozzánk, s azután örvendezve hazavezet minket.


Alister McGrath

2014. aug. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hitben élni sokkal biztonságosabb és boldogabb dolog, mint érzéseinkre támaszkodni. A szőlővesszőnek jobb a szőlőtőkén, mint ha attól elszakadva élne. Nagyszerű és szent dolog az Úr Jézushoz ragaszkodva élni.


Charles Haddon Spurgeon

2014. aug. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!