Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Odaadnátok a helyemben a...

Odaadnátok a helyemben a babátoknak? Barátnőmtől kaptam fél éve lefagyasztott anyatejet.

Figyelt kérdés
2010. jan. 15. 14:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
3 hónapig lehet lefagyasztva tartani az anyatejet. Semmiképp ne add oda neki
2010. jan. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
2010. jan. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Bocs, de ez a belinkelt oldal egyértelműen reklámfogás. Egy termékcsoportot reklámoz... Ki az, aki szoptatás előtt meleg vízzel lemossa a mellét?? Nyilván fontos a tisztaság egy baba körül, de erre semmi szükség, sőt ettől kiszárad az anya bőre...


"A fagyasztott, tisztán lefejt anyatej -20 Celsius fokon egy évig áll el."

[link]


Innen az idézet, érdemes az egész fejezetet elolvasni. Sőt, a honlapon arról is olvashatsz, hogy tényleg kell-e pótlás a babádnak, vagy hogyan növelheted a tejedet, ha szükséges...

2010. jan. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nemcsak a belinkelt oldalon irja azt hogy hat honapi is elall,egyebkent nem a valaszra kell reagalni hanem a kerdesre de egyesek ezt nem tudjak megallni...Lehet hogy nem vagyunk egyforma tisztak,de szerintem az a baba megerdemel annyit hogy tiszta mellbol egyen.
2010. jan. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.A babám 6 hónapos,elkeztem hozzátáplálni, és még van egy kis anyatejem is. Én is idegenekedem tőle,egyébként ad le tejet más babáknak is. De én valahogy a más tejét sem merem oda adni. Mindkét gyerekének problémái vannak a tejtől (kizárólag anyatejesek).Csak a legjobbat szeretném neki.két hétmúlva kórházba megyünk, és jó lenne ha erős lenne a kis szervezete....
2010. jan. 15. 22:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!