Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ragaszkodtok a Nuk-os játszócu...

Ragaszkodtok a Nuk-os játszócumihoz, jó tulajdonságai miatt, vagy a sima formájú Mam-os játszócumi is jó?

Figyelt kérdés
Nem szeretném, hogy a babám később fogszabályzós legyen. A Mam-os cumitól nem lesznek ilyen problémái.
2010. jan. 15. 14:40
 1/5 anonim ***** válasza:
nekünk a doktornőnk mondta, hogy ő a NUK-os cumit ajánlja, mert annak a formája ilyen fogszabályozós, míg a MAM-os cumi nem az! a babám nagyon szereti, és remélem tényleg nem lesznek majd gondjai a fogával!
2010. jan. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én az elejétől Nuk-os cumit adok neki, most 16 hós és szerencsére a cumi csak akkor van a szájába ha alvás lesz. Próbáltam más cumikat is, de nem fogadta el, csak a Nuk-osat.
2010. jan. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy a MAM-os cumi is fogszíbályzós, csak nem annyira mint a NUK-os. Azért nem kerek! Nekünk 5 évig volt bababoltunk onnan tudom! A NUK-osat ha fordítva veszi be a szájába (barátnőm járt így) kifelé álló fogai lettek! :( Mindig figyelni kellett, hogy vesz a szájába!
2010. jan. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez elsosorban nem a cumitol fugg, bar lehet, hogy az is rasegit az eleve csalen novo fogra. Ez inkabb marketingfogas. En mindenesetre NUK cumit adok a fiamnak, de azert, mert az elejen csak ezt tudta rendesen szopizni, a tobbi kiesett a szajabol. Most 11 honapos, gyonyoruen allnak a fogai, es ha forditva veszi be a szajaba, akkor megforditja maganak. Csak elelvashoz kapja, meg ha fogzik, akkor szivesen ragja. A MAM cumit nem ismerem, ahol lakom meg nem lattam, de nem is cserelnem le masra. Amugy mas markaknak is van fogszabalyzos cumijuk.
2010. jan. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi is a NUK-ot használjuk, bár a NÜBY is ugyanolyan formájú. A MAM-ostól kiráz a hideg, amiért olyan sárgás a cumi része.Áááá.

Szerintem, ha már van lehetőség választani, akkor jobb a fogszabályzós biztos ami biztos. Árban sincs olyan jelentős különbség.

2010. jan. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!