Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik még a rossmann-ban...

Létezik még a rossmann-ban kiváltható HIPP babacsomag?

Figyelt kérdés

4 és fél éve, amikor a lányom született akkor lehetett kiváltani kuponnal, ami azt hiszem felicitas csomagban volt benne. Akkor, Békéscsabán már az első terhesgondozáson kaptam ilyen csomagot, meg még utána is valamikor és a kórházban is. Azt hiszem valamelyikben volt a kupon.

Most Kaposváron szültem, de csak egyetlen egy csomagot adtak a kórházban és abban nem volt.

Köszi



2014. aug. 22. 11:46
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt hiszem, előke, babaital és bébiétel volt benne 4 hónapos kortól és a következő csomaghoz kupon.
2014. aug. 22. 11:47
 2/5 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, már jó ideje megszüntették, egy darabig még a boltokban maradt csomagokat ki lehetett váltani, de kétlem, hogy lenne még belőle.
2014. aug. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Már nincs. Én két éve szültem és az utolsó csomagot már nem kaptam meg, akkor szüntették meg!
2014. aug. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Felénk sincs évek óta. (Somogy)
2014. aug. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ha irsz a hippnek-termékmintákat küldenek-de talán regisztrálni is kell.
2014. aug. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!