Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos babám nem gügyög,...

5 hónapos babám nem gügyög, csak sikítozik és visszafele szívja a levegőt úgy ad ki hangot. Nem furcsa ez?

Figyelt kérdés
Gagyogott kb. 3 hós korától, de mostanában csak ezeket csinálja. Lehet ez tetszik most neki, és ezért nem gagyarászik?
2010. jan. 15. 21:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze, most ez az újdonság, ezt igyekszik tökéletesíteni. Majd, ha már nagyon megy, újra fog gügyögni is.
2010. jan. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Bea24 ***** válasza:
Az enyém is ezt csinálja. :D Ő is 5 hós és sztem ez teljesen normális. Reggelenként az ágyában dumál, olyan mint a halandzsa nyelv, vagy mi. :)
2010. jan. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is csinálta,pár hét és elmult.
2010. jan. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is szépen gagyogott egy darabig, most meg berreg mint egy motor. :-)
2010. jan. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szia az én fiam sokáig hörgött! De komolyan tiszta horroros volt, később az apát is úgy mondta hörögve! Jókat nevettünk rajta, most 13 hónapos, és már nem hörög, szépen beszél babanyelven!
2010. jan. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!