Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen multivitamint adhatok...

Milyen multivitamint adhatok egy éves babámnak?

Figyelt kérdés
Most már ott tartunk hogy a mandarinon kívül semmit nem eszik meg a drágám. A körmén már megjelent két helyen is fehér foltocska, gondolom a vitaminhiány miatt. Szeretném neki valamilyen módon pótolni azt amit nem eszik meg! Milyen vitaminkészítmények vannak ekkora babáknak?
2010. jan. 15. 22:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szia! Én a MultKid-et kezdtem adni a kisfiamnak,de úgy vettem észre,hogy a vastól szorulása van. Most hirtelen nem ugrik be a másik neve amit a dokinénik ajánlott... :(
2010. jan. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mi Cebion 2x
2010. jan. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
A Cebion nem csak sima C vitamin? Vagy a "2x" valami más fajta mint a sima?
2010. jan. 15. 22:09
 4/13 anonim ***** válasza:

A körmön a fehér pötty nem vitaminhiány, ez téves nézet!

Adj neki FLPs aloe vera gélt, az legalább természetes . Amúgy a mandarinban meg pont c vitamin van sok...

2010. jan. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Cebion Multit adok 1 éves manómnak
2010. jan. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Akkor szerinted mitől lehet a fehér folt a körmén?

Azért valami multivitamint beszerzek, ártani biztos nem árt!

A Cebionnak milyen íze van?

2010. jan. 15. 22:23
 7/13 anonim ***** válasza:
Én nem adok semmit, még szopik. A Cebion egyébként savanyú. A körmökön lévő pöttyökről ezt találtam: [link]
2010. jan. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A Cebion baromi savanyú. Én még a vizébe sem tudtam belcsempészni. Sem a csupaszirup gyerekmultik. Nekünk az Eurovit rágótabletta jött be /felnőtt 100 mg-os/ napi 1 db. Azt már kifejezetten kéri.
2010. jan. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Babyvit multivitamin nagyon jó.

[link]

2010. jan. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

FLP Kids multivitamin. Teljesen természetes, nincs szintetikus vitamin benne, ezért jobban hasznosul.

Árban a legjobb a piacon lévő összes termék közül, megnéztem.

Rágótabletta, nagyon jó ízű. Ha nem rágja, akkor összetöröd és teában (cukor nélkül) megitatod vele. Annyiban oldd fel, amit egyszerre megiszik.

2010. jan. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!