Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Multikid multivitamint lehet...

Multikid multivitamint lehet adni 8 hónapos babámnak?

Figyelt kérdés
Nem vitaminhiányos, csak azért adnám neki, hogy sűrűn megyünk emberek közé, meg ez az idő..stb.....és egy kis vitamin képpen. Vagy más vitamint adjak neki?
2011. márc. 13. 21:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Csak a saját véleményem de szerintem nem szükséges.Hiszen Ők még csak egészséges dolgokat fogyasztanak (zöldség,gyümi) és igen nagy mennyiségben is.

Mi is nagyon sokat járunk emberek közé és hál isten nem voltunk még betegek (nem szedünk vitamint) csak a fogzás miatt lázasak.

De ha mégis így éreznéd a bébid nagyobb biztonságban a házi doki biztos segít nektek ebben.

Jó babázást :)

2011. márc. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
4 hónapos kortól lehet neki adni. Én csak a téli hónapokban adok az enyémnek, nem jár még közösségbe, 2,5 éves, de eddig életében 2x volt kicsit taknyos :) Nyáron, tavasszal, és ősz elején nem kap semmit.
2011. márc. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet adni. Én egész télen Cebion cseppet adtam az enyémnek, hála Istennek nem is volt beteg. kop-kop-kop
2011. márc. 14. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!