Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hetes anyatejes kisfiam 6...

Cryyy kérdése:

7 hetes anyatejes kisfiam 6 napja nem kakilt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Próbáltam a hőmérőzést, és a kamilla teát, de nem segített. A védőnő azt mondja nem gond, az anyatejet a szervezete teljesen felhasználja, ezért nincs kaki. De már tegnap meg ma hajnalban nagyon erőlködött. Pukizni tud (meg adok neki espumisan cseppet is), de kaki nem jön.
2014. aug. 25. 10:24
 1/8 anonim ***** válasza:
10c nap is normális lehet anyatejes babánál. szenved tőle láthatóan?
2014. aug. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A védőnő jól mondja.
2014. aug. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Adj neki egy negyed glicerines kúpot. Nem lehet hozzászokni.
2014. aug. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Egyébként is hasfájós szegény, úgyhogy nem tudom hogy ettől szenved-e vagy attól. Napközben általában mosolygós, jó kedvű baba, csak néha jön az erőlködés, meg gondolom a hasfájás.
2014. aug. 25. 12:42
 5/8 piroska és a farkas ***** válasza:
Kislányomnál 9 nap volt a leghosszabb idő, éshát hiába mondták nekem, h anyatejesnél ez még belefér, én bizony nem voltam nyugodt, mert lehetett rajta látni, h már bántja őt belül a dolog. nekünk a glicerines kúp oldotta meg, egy felet adtam neki. Ezután úgy döntöttem, h hülye leszek napokig nézni ahogy szenved, és ha 6-7 nap eltelt kaki nélkül, akkor bizony beadtam. KB 4-5 alkalommal volt erre szükség, nem szokott hozzá. / Már 5 hónapos, beállt a " rendszer" kb heti 3-ra.
2014. aug. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ha még csak tejet iszik akkor ez teljesen normális.
2014. aug. 27. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 piroska és a farkas ***** válasza:
valóban azt mondják, hogy teljesen normális, de hozzáteszik az " apróbetűs" részben, hogy adddig, amig a baba nem nyugtalan. Ha az, fáj a hasa, kűzd, akkor segíteni kell neki.
2014. aug. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, végülis a 7.napon sikerült! :) Már nyugtalan volt, mégegy hőmérőzés, és jött a megkönnyebbülés! :)
2014. aug. 30. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!