Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elvalasztas utan ereztetek igy?

Elvalasztas utan ereztetek igy?

Figyelt kérdés
15honapos a fiam,mult heten sikerult elvalasztanom,Mar kellemetlen volt nekem,mert nagyon leis fogytam,faradt voltam az ejszakazasok miatt,sokat kellt a ciciert.lassan valasztottam el,egyet kihagytam,aztan ketott es igy tovabb.nem volt siras,valahogy ugy erzem,hogy mar a fiam is elerte azt az idoszakot,hogy mar nem volt olyan fontos neki,meg neha belenyul a pulcsimba alvas kozben,de ez minden.Ingabb en lettem szomoru,de annyira,hogy az elso nap mikor mar nem kerte a cicit es elaludott nelkule elsirtam magam.Akkor jottem ra,hogy mar sosem lesszunk annyira kozel egymashoz mit szopizas kozben.azt hiszem engem jobban megviselt mint ot.volt aki igy erzett?
2010. jan. 16. 11:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, hogy így érzel, de ez el fog múlni. Ölelgesd sokat, olyankor tuti, hogy nem fogsz erre gondolni.
2010. jan. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
koszike nagyon.hat nagyon is olelgetem,mar az idegeire megyek neha vele;-)
2010. jan. 16. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!