Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj, ha a 7 hónapos kisfiam...

Baj, ha a 7 hónapos kisfiam egyszerre megeszik egy egész banánt?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy szénhidrátot tartalmaz, nem is keveset, ezért gondolkozom ezen. Nagyon szereti amúgy, nyilván mert édes. Mellette persze kap zöldséget és husit is minden nap. Méretei alapján 1 évesnek felel meg, 80-as ruhák éppen, hogy jók rá, tehát nagy baba, de a súlya normális, 8 kg most.
2014. aug. 27. 11:34
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
Miért lenne baj? had egyen. Nem kövér. Az én lányom is megevett egy egész banánt ennyi idősen. most 10 hónapos már kettőt is megenne ha hagynám. :)
2014. aug. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Minden nap nem adsz neki, gondolom, mert akkor sok.
2014. aug. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A székletét azért figyeld, nehogy szorulása legyen.
2014. aug. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De, eszik minden nap. A széklete nem túl híg már, mivel anyatejet nem kap, nincs már sajnos, tápot meg 1-2-szer naponta, összesen olyan 500ml-t. Délben meg van a főétkezés. Almát is eszik minden nap.
2014. aug. 27. 11:46
 5/9 anonim ***** válasza:
2.vagyok, én nem adtam ilyen sokat,iszonyatosan fogta a székletét a fiamnak. Később már barackkal kevertem inkább.
2014. aug. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nálunk a barack sajnos nagyon felfújja. Fél órával később ordít és pukizik rengeteget tőle. :(
2014. aug. 27. 12:03
 7/9 anonim ***** válasza:
Én fiam is minden nap evett banánt ebben a korban és ugyan úgy volt normális széklete,de ha teszel bele pár csepp friss narancs levet vagy 1 őszit keversz bele akkor tuti nem fogja meg a hasát. 9.én lesz 1éves a fiam,mai napig naponta vagy 2naponta kap banánt,azóta sincs semmi baja!:)
2014. aug. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
35%
Egy egész banán egy felnőtt ember kis étkezésére (tízórai, uzsonna) megfelelő adag.
2014. aug. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Előző te tényleg jól laksz egy banánnal? Nekem ez hihetetlen.

Amúgy az én fiam is simán megeszik egy egész banánt 7 hónapos kora óta és sír ha elfogyott :), de ő főzelékekből is 2,5 decit evett meg ennyi idősen.

2014. aug. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!