Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mibe alszik egy november végi...

Mibe alszik egy november végi újszülött?

Figyelt kérdés

Vajon a vékony pamut rugdalózó ,bodyval,esetleg kabátka jó? Mennyi body-t vegyek?Hosszú v rövid ujjú?Plüss rugit otthon használ?kb.

Mennyi kell?


2014. aug. 27. 14:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Az attól függ hogy hány fok lesz a lakásban. Kabát a sétákhoz kell, alváshoz nem. Ha hűvös a lakás akkor a hosszú ujjú body és a plüss rugi fölé lehet adni rá hálózsákot. Hogy hosszú vagy rövid ujjú body, plüss vagy pamut rugi az megint csak attól függ hogy hány fok lesz a lakásban.

Ha nem akarsz mosó masa lenni és egyfolytában mosni, akkor 8-10 bodyra lesz szükségetek, 5-6 rugira, 2-3 pulcsi/kocsikabátra, 2-3 pamut és 1-2 vastag sapira, 1 overálra lesz szükségetek.

2014. aug. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%

A fiam október végi baba volt, most várom a tesót, november végi lesz. Ha a rugi hosszúujjú, akkor a body alatta rövidujjú lesz + takaró. Ujjatlan rugikhoz pedig hosszúujjú bodyt fogok adni. Hálózsákunk is van. Meglátom, hogy fogja viselni a baba és akkor takaró helyett azt fog kapni. Azt még hozzáteszem, hogy 21-22 foknál nem lesz több nálunk soha.

Plüss rugink is van, azt napközben fogjuk hordani, alváshoz szerintem az izzasztó takaróval, vagy hálózsákkal.

2014. aug. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
45%

Nekem tavaly NOV 9.én született s lányom. Vagy hosszú rugi alatta body es zokni. Vagy hosszú body plüss ujjatlan rugi + zokni volt rajta.

Szerintem 5 hosszú body 5 rövid ujjú body 5-6 rugi elég. :)

2014. aug. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
72%

Kisfiam téli baba, 22 fokos lakásban rövid bodyban, hosszú rugiban és hálózsákban aludt. 1 évesen is ezekben aludt.

Rövid body is kell és hosszú is, a hosszú alá mehet rövid, így rétegesen tudod öltöztetni. Nálunk rövid ujjú mindig több volt mert az kell alváshoz, kell nappal is. A plüss rugit nem szeretem, szerintem túl meleg.

2014. aug. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.


A hálózsák kantáros?vagy jobb a hosszú ujjú ? Nem zavarja a mozgásban,ha meg akar fordulni? Vagy abban mindig háton alszik?

2014. aug. 28. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!