Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pamperst vagy Liberot vegyek...

Pamperst vagy Liberot vegyek újszülöttnek? És melyik törlőkendőt?

Figyelt kérdés

2014. aug. 22. 20:32
1 2
 1/14 anonim válasza:
73%
Pampers Premium Care (fehér) és Pampers sensitive törlőkendő. Kb.5 hónapos korban váltottunk az Active baby Pampersre (zöld) és a Pampers baby fresh törlőkendőre.
2014. aug. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Kisfiamnál Dm-eset vettem 1-esből, most a kislányomnak Liberot vettem mert kisfiamnál a 4-5-6-7 méret nagyon bevált. Viszont amíg nem ivott ilyen sokat a kisfiam addig Pamperst használtunk, szóval az is jó lehet újszülöttnek szerintem.

Törlőkendőből Tescosat vettünk már az elejétől kezdve, a zöld zacskós nagyon bevált. A Tescosat amúgy is nagyon dicsérik, jó az ára és olvastam egy összehasonlítást több márka között, az első helyen végzett a Tescos és a Dm-es popsitörlő. Pl a Pampers törlőben kőolaj származék van, míg a Tescosban nincs és még sorolhatnám.

2014. aug. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én Pamperst vettem és Johnson's popsitörlőt. De a Huggies popsitörlője is nagyon jó, iagziból később az lett a kedvencem, mert pont elég nedves és nagyon piha, mint ha pamut lenne. Viszont a Pampers-nek a fehér csomagolású pelenkája szerintem borzalmas, kemény és durva tapintású. A sima New born viszont szerintem jó pelenka. Igazság szerint Liberot sosem használtunk, így ahhoz nem tudok hozzászolni.
2014. aug. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
17%
Mi fehér Pamperst használtunk az első hónapokban (prémium care-t), utána a zöldet (Active baby). Popsitörlőből Huggies pure-t használunk.
2014. aug. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekünk a libero és dm-s babylove pelus vált be. A pampers premium care-ban csalódtam, pedig azt vettünk először, de kifolyt belőle a kaki állandóan. Lehet azért, mert nagyon vékony volt a fiunk. Az active baby egy fokkal már jobb volt, de az sem volt az igazi. Szerintem vegyél többfélét is, és majd kitapasztalod. Mi ami nem vált be, azt eladtuk mint bontott csomag olx-n, jófogáso, és általában egy picivel drágábbért, mint amennyiért kuponokkal vettük. Törlőkendőből rengeteg félét próbáltunk, nekem a liberosnak nem tetszett az illlata, illetve a neongranormonosból nehezen jöttek ki egyesével, de elégedett voltam az összessel, kivéve a baby bruin-ossal, azt egy barátnőmtől kaptuk. Azt én használtam inkább el tükörpucolásra, képernyőtisztításra, mert nagyon "kemény".
2014. aug. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
nekem a 43 dbos, zöld pampers newborn bevalt, nem folyt ki, kenyelmes. 3 zacsko ment el egy honap alatt. a feher pampers (care) nekem annyira nem jött be. a liberot nem probaltuk.
2014. aug. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Fehér Pamperst használtunk 1-2 méretben, aztán áttértünk a Liberora. Popsitörlőből a Hipp a kedvencem vagy a Liberot használjuk.
2014. aug. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
75%
Nekünk a Libero vált be.Újszülöttként az összes többiből kifolyt minden a kisfiam combjánál...de a Liberoból nem. Tötlőkendőből a neogranormon és a huggies a legjobb.
2014. aug. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
mi pampers new baby sensitivet vettünk, törlökendöt pedig nem, csak vattakorong plusz gyogyszertári "olivaolaj-tej keverék"..fogalmam sincs mi a rendes neve. itt a törlökendök tiltolistán vannak, csak mandulaolajjal vagy ezzel az olivaolajos cuccal "lehet" a babák fenekét törölni.
2014. aug. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
0%

Hasonlítsd össze az Always meg a Libresse betétet és rájössz, hogy a Pampers a jobb!

Az Alwayst a P&G gyártja mint a Pamperst. A Liberot meg az SCA mint a Libresset.

2014. aug. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!