Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hos babámnak már nem elég...

8 hos babámnak már nem elég este a tajem, milyen tápszerrel potolhatnám?

Figyelt kérdés
Sajna semmit nem tudok a tápszerekről,és nagyon tanácstalan vagyok.hogy tejpépet vagy tápszert adjak.
2010. jan. 17. 09:54
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem attól függ mikor van az esti szopi, előtte mikor eszik uzsit. adhatsz nyugodtan tejpépet, jó mert kanállal ehet nem zavarodik bele a szopiba, jól eltelíti stb, de ha uzsira is azt kap akkor inkább a tápszer. Előbb szoptass aztán kínáld meg vele. Bármilyen tápszer jó már egy 8 hósnak (2-es szerintem)Üdv
2010. jan. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én a tápszert javasolnám (kérdezd meg az orvost melyiket ajánlja, mert ha tejpépet adsz és esetleg még kevesebb tejed lesz, de tápanyagra még szüksége van nem biztos, hogy utána elfogadja a tápszert, mert a tejpép ugyebár sokkal finomabb :)
2010. jan. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!