Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Humana digest plus. Van...

Humana digest plus. Van akinek ezt eszi a babája? Bevált hasfájásra?

Figyelt kérdés
Elég drága ahhoz képest, hogy csak 300gramm, de most ezt szeretném kipróbálni a szörnyen hasfájós babámnak. Volt Milumil komfort és beba sensitive. Nem használtak..

2014. szept. 2. 13:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Az én fiam ezt eszi a másik Humana-val felváltva. Mi székrekedésre kaptuk, arra jó volt. A dokink nagyon ajánlotta. Drága, de legalább nem dupla zacskós. Egyet megveszel és kiderül, hogy jó-e. A fiam szereti.
2014. szept. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A hasa nem fáj a fiadnak? Csak székrekedésre kapta? Mi küszködünk azzal is. Na hátha jó lesz legalább arra. Köszi a válaszod! :)
2014. szept. 3. 10:44
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem fáj a hasa. Nem tudom mekkora a babád, de ha még pici, akkor lehet, hogy csak az idő fog segíteni a hasfájáson. :( Első voltam.
2014. szept. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A kisfiam brutàl hasfàjós volt,ő is ezt kapta,neki jobban fàjt tőle,mint előtte :(
2014. szept. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
5 hetes a babám. Igen sajnos valószínű sok levegőt nyel. Tegnap kezdtük el ezt a humana digest plus-t. Egyenlőre icipicit nyugodtabb volt és éjszaka sokat aludt ami rá nem volt eddig jellemző. Este 11től reggel fél 6ig aludt. Akkor evett és még fél 10ig nyomta szóval remélem javulunk tőle. Viszont délelőtt megint nyűgös volt. Háát nem tudom még nem merem beleélni magam, hogy javul az emésztése és nem fog annyit fájni a pocija, mert ez már a 4. tápszer amit kipróbálunk.
2014. szept. 5. 16:28
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az sem jó, hogyha sokszor váltogatod a tápszert. Hozzá kell szoknia. Egy ilyen pici babánál nagyon ritka, hogy sosem fáj a pocija, nem nyűgös. Idővel jobb lesz hidd el! Első voltam.
2014. szept. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!