Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónaposom kb.1 hete nagyon...

4 hónaposom kb.1 hete nagyon nehezen alszik vissza az éjszakai etetés után. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Legtöbbször 2 óránál is többet fennt van. Hiába kapcsolom le a villanyt, nem beszélek hozzá, vagy csak suttogva, sehogy se tudom elaltatni. Jó lenne valami jó ötlet, mert van egy 3 évesem is, aki viszont szinte minden alkalommal megébred arra, hogy sír a pici. Akkor állhatok neki őt is visszaaltatni. Már nagyon fáradt vagyok.
2010. jan. 17. 16:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nem evett eleget, vagy túl sokat és az nyomja a pociját. De az is lehet hogy a foga jön. Nálunk is kb. 4 hónaposan kezdődött, igaz 6 hónapos kora körül jött csak ki, de a kis ínyében már mozoghat a kis fog.
2010. jan. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy keveset eszik? Azt nem írod, hogy anyatejes, vagy tápot (is) kap? Nálunk már nincs éjszakai etetés (3,5 hónapos), este fél 9-kor fürcsi, kaja, és reggel 6-ig alvás. Igaz, hogy anyatejet és tápot is kap kezdettől fogva.
2010. jan. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én is úgy vagyok, mint a 2. válaszoló. Szopizik és tápot is kap. Az érdekes az, hogy mire megeszi a kaját, majdnem totál elalszik. Én úgy látom, elég neki. Büfi alatt már kicsit élénkebb, de mire beleteszem az ágyba, totál éber.
2010. jan. 17. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!