Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen kisfiut kepzelsz el...

Milyen kisfiut kepzelsz el Benitó név hallatan? Van e ilyen nevu ismerosod? Tetszik e ez a nev? Es milyen masik nevvel parositanad? (pl "D" kezdobetuvel? )

Figyelt kérdés
2014. szept. 2. 17:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Egy aranyos kis rosszcsontot, de nem úgy rossz, hogy durva, hanem kicsit bolondos, aki mindig valami vicces, fura helyzetbe kerül :)
2014. szept. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%
Nekem kicsit cigányos. Nincs. Nem.
2014. szept. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Miert erzed ciganyosnak?
2014. szept. 2. 18:02
 4/14 anonim ***** válasza:

nekem Benitóm van :D nem tudok más kisfiút elképzelni, csak az enyémet :)

igaz neki csak beceneve, amúgy anyakönyveztethető így? azt hittem csak nekem van ilyen nevű gyerekem :D

egész nap csacsog, be nem áll a szája, hihetetlenül mozgékony, kis égetnivaló, mindig van valami rosszaság a tarsolyában, de szófogadó, ha valamit kérek, megteszi és illedelmes :)

olyan igazi fiú :P

2014. szept. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Igen anyakonyveztetheto. Mondjuk en kulfolfon elek igy rovid "o"-val irnank. Mennyi ido a kisfiad? Benedeknek hivjak? Egy keresztneve van :) Gratulalok hozza :)
2014. szept. 2. 18:05
 6/14 anonim ***** válasza:

1. vagyok, most nézem, hogy a többi kérdésre nem is válaszoltam.

Nincs ilyen ismerősöm.

Tetszik, bár igazán akkor hangzik jól, ha a vezetéknév olaszos, spanyolos hangzású.

Arra gondolsz, hogy még egy keresztnév lenne mellé? Szerintem felesleges két keresztnév.

2014. szept. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Egyetértek a 2es válaszolóval.

Valószínűleg az az oka ennek, hogy például az én lakóhelyemen megnéztem a kórházban születettek nevét és a kisebbség körében gyakran adott nevek voltak a Valentínó és Rikárdó, Ronaldó, Armandó. Szerintem ezek közé nagyon beillik és ezért érzem annak. Ezek miatt szerintem ecenévnek jó, de amúgy nem adnám.

2014. szept. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
64%
Röviden Benito Mussolini jut eszembe. A tesója Adolf lesz?
2014. szept. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem eszembe se jutott a kisebbség...Én egy csibész, rosszcsont, eleven, barna hajú kisfiúra gondoltam azonnal!
2014. szept. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy olasz kisfiú jut róla eszembe.
2014. szept. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!