Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adtok vacsorára 14 hónap...

Mit adtok vacsorára 14 hónap körüli babáknak?

Figyelt kérdés
2014. szept. 3. 12:19
 1/4 anonim ***** válasza:

14 hónapos már nem baba.:)Bár én is annak szólítom még a 23 hós kisfiamat.:)

Azt evett már vacsira 14 hósan, amit mi. Vagyis 1 éves korától enyhe fűszerezéssel a miénket kapta, és természetesen a zsíros ételektől kíméltem, meg a jó egészételene és mű kajáktól, de ezektől eltekintve már azt adsz, amit akarsz.

Vajas kenyér, kenyér sonkával, májkrémmel, ebédmaradék, ilyenek.

2014. szept. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Túrós kenyér, fasírt, paradicsom, kenyér, májkrémes kenyér(a májkrémet én készítem), tészta különböző feltétekkel(spenót, sajt, bolonyai)tojás, sütőben sült bundás kenyér.
2014. szept. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hát igen, még egy darabig biztos baba marad :)


Csak azért kérdezem, mert ha kenyeret kap akkor azzal nem lakik úgy jól, és hajnali kettőkor már ébred, hogy éhes. Ha kanalasat adok neki, pl. tejbegríz, tejberizs, vagy főzelék akkor meg reggel 6-ig kibírja. De nem adhatok neki mindig ugyan azt. Főzelék meg csak akkor van neki, ha nem eszik-ehet a mienkből.


Tegnap estére megevett másfél virslit magában, mert a kenyér nem kellett neki, és éjjel kettőkor sírva ébred, és tejet adtam neki.

2014. szept. 3. 13:07
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha kenyeret adsz, próbálj teljes kiőrlésűt adni, az lassabban emeli meg a cukrot és tovább is tart. Nálunk is gondok vannak, sajnos nincs olyan éjszaka, hogy ne kelnénk enni (néha többször is), sajnos alig eszik a lányom.
2014. szept. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!